Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Imád pszichológushoz járni,...

Imád pszichológushoz járni, ez normális?

Figyelt kérdés

13 éves a lányom. Nemrég költöztünk haza Ausztriából Magyarországra. És nagyon megviselte az iskola és környezetvaltas. Rossz osztályba került, nem fogadták be, nagyon rosszul érintette.


Atvittem egy másik suliba, ahol nagyon jól érzi magát, teljesen megváltozott, jó kedve van újra, stb. stb.


Amikor benne voltunk a váltásba, elvittem pszichológushoz, mert nagyon nem tetszett. Ő tovább irányított szakpszichiaterhez, aki két ülés után megállapitotta, hogy enyhe depressziója van, ami valószínűleg az atelt események és a költözés miatt van, gyógyszert nem adott, azt mondta hogy nem kell.


Nemrég újra megnezte a pszichiáter és azt mondta hogy rendben van, nem lát semmi problémát, de a pszichológushoz járjon továbbra is, ha szeretne.


Na most itt van a kérdés, hogy mi van ilyenkor, merthogy ő nagyon is szeret járni, alig várja ezeket az alkalmakat.


Szerintetek jelzi nekünk a pszichológus, ha már nem kéne járnia? Mert ha a lányomon múlik, akkor ő évekig is járna.


Van egy egy évvel idősebb nővére, vele ilyen gond nem volt egyáltalán.


júl. 9. 19:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, járjon nyugodtan
júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
1es voltam ahigy a többiek is mondták én is imádom a pszichológusomat nagyon hálas vagyok neki. Legalább 3x húzott ki az önygilkosságból. Azóta boldogabb nem is lehetnék, de néha ígybis visszamegyek tamácsért .
júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó pszichológushoz örömmel jár az ember. Örülj neki.

13 éves fiam van, ő 1,5 éve jár, most májusban mondta a pszichológushoz, hogy szerinte már nincs rá szüksége, de ha szeretne járni természetesen mehet. Fiam szeretne menni. Én ennek örülök.

júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
21 éves vagyok és hasonlóan a többiekhez én is imádom a pszichológusom. 15 éves korom óta járok oda, nagyon sok mindenben segített már. Akkoriban nagy szükségem volt rá, hetente jártam. Most már csak 2 havonta elmegyek, átbeszéljük az elmúlt időszakot, hogy hogyan éltem meg lelkileg, ad pár jó tanácsot, ha van valami nagyobb dilemmám rávezet, hogy mi alapján döntsek. Nagyon fel tud tölteni. Szerintem minden embernek járnia kéne és nem azért mert mentális problémái vannak, hanem mert segít saját magad megismerésében, elfeogadásában, fejlesztésében.
júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma, de ha lenne is, még mindig jobb, ha magába roskadva emészetné fel magát, mivel az enyhe depresszió is depresszió, ami kezelés nélkül súlyosbodhat.
júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Te nem konzultálsz a kiskorú gyereked kezelőjével?!???

Tőle kérdezd meg!

júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha utálná? Xd ezek a kérdések komolyan...
aug. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!