Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha napi minimum...

Normális, ha napi minimum 3-4x megy wc-re?

Figyelt kérdés
A férjem fia nálunk van a nyáron. 14 éves. Észrevettem, hogy sokat van wc-n. Max. 2x eszik egy nap, mi többet eszünk. A férjem kérdezte, hogy minden rendben van-e? Azt mondta sokat eszik és ennyi. 30 perceket bent van. Mivel sokan vagyunk, ezért hamar feltűnik, ha valaki mindig wc-n van. Valamikor lefekszik aludni, aztán gondol egyet és megint wc. Az édestestvérének bélbetegsége van. Lehet túlgondolom, de ezek után jobban figyelünk a jelekre. Más kamasz fia is ennyit jár wc-re úgy, hogy délelőtt végig alszik és nem eszik olyan sokat?
júl. 9. 16:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Recskázik. Hagyd békén.
júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm lánya is egy fél órát bent ül és telefont nyomkod.
júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
99% recskázik ha nem - akkor sem kell nyomozgatni utána. Hagyd őt békén.
júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Gondom ebben a pisilések nincsenek benne. De ha 3-szor megy, az nagyjából 2 recska, 1 tojás. Szerintem nincs ezzel baj. 14 éves, csak szólna, ha valami problémája lenne!
júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A nővére se szólt senkinek, hogy baj van. Utolsó pillanatban vették észre az orvosok, így még megmaradt a vastagbele. Szerintem érthető, hogy a férjem is ügyet csinál az ilyenből. Anyai részről volt bélbetegség/vastagbélrák. A genetikában erősen benne van. A legnagyobb gyerek ugye már beteg.
júl. 14. 12:08
 16/17 anonim válasza:
Szerintem is maszturbál
júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Recskázik. Mi mást csinálna egy 14 éves gyerek fél órát a WC-n.
aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!