Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tanga egy 13 éves lányon?

Tanga egy 13 éves lányon?

Figyelt kérdés
Normális dolog szerintetek?

júl. 7. 19:37
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
100%
Ok boomer
júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
16%

Egy-két felmerült dolgot tisztázva:

ugye egy 13 éves még nem felnőtt, kamasznak is nehezen nevezhető; ez által érzelmileg és agyilag még éretlen, gyerekes - szerintem ezzel mind egyetérthetünk.

Hogy testileg mi a helyzet, az kétesélyes: ebben a korban lehet, hogy már kifejlődtek a női jellegzetességek, de az is eléképzelhető, hogy még nem.


A női mivoltnak ezek az elsődleges, testi jelei, azonban vannak más külső jegyek is, így pl a ruházat.


Nyilván a férfiaknak megvan a maga értékrendje, azonban feltehető, hogy nem a még külsőségekben sem fejlett lányokra figyelnek fel. Akik pedig már rendelkeznek testi adottságokban, sok esetben igyekeznek önmagukat idősebbé tenni, hogy nagyobbnak, érettebbnek látszódjanak, mint valójában. Ebben az esetben a férfia (srác, fiú) aligha van elsőízben tisztában azzal, hogy egy 13 évesbe botlott.

A kérdésben szereplő darab egyike ezeknek a jellegzetességnek, amiről el lehet hitetni a külvilággal, hogy nagyobb és érettebb a lány, mint valójában.


Hogy ezen felül mi motiválja a férfiakat, azt talán csak ők tudják korrekten megmondani.


A lényeg, hogy azért fontos a dolgok mögé nézni és nem csak a látszattal foglalkozni, még egy tanga kapcsán is.

júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus hogy már egy bugyit sem vehet fel egy fiatal lány/nőnemű személy, mert ez lesz belőle.
júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam kb 13 éves akkor volt már egy barátnőmnek tangája. Szerintem nem baj.
júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
100%

Általános suliban 2008 körül 12-13-14 évesen már egy csomó lánynak tangája volt. Az meg már 15+ éve volt.


Manapság miért lenne meglepő hogy tangát hordanak már ilyen fiatalon?

júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!