Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tanga egy 13 éves lányon?

Tanga egy 13 éves lányon?

Figyelt kérdés
Normális dolog szerintetek?

júl. 7. 19:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
99%
Lányom kb 12 éves kora óta hord tangát. Én magam is kb annyi idős voltam. Pedig az már 25 éve volt.
júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy bugyifajta...
júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
18%

Nos, szerintem egy 13 éves nagyon kicsi még hozzá. Amiről nem szokás beszélni, mert tabutéma, hogy ez a típus sokkal téged felnőttesebbnek beállító darab. Ha 18-nak öltözöl, 18-ként viselkedsz, ne csodálkozz, ha 18-nak is kezelnek. Ez ugye rád nyomulást, kényelmetlen helyzeteket is eredményezhet, amire még 13 éves agyban nem elég érett, hogy kezelje. A tanga ennek a mintaképnek az egyik eleme...


Tudom, lepontozás vár rám, de én ellenzem ezt a dolgot, mert lehet, magára a ruhadarabra készen állsz, de arra, amit jelent, amit sugall, arra egyáltalán nem! Szóval szerintem tabu; és sajnos akármennyire is itt és a valóéletben is sokak nem akarnak erről tudomást venni, ez az igazság (és nyilván ezért jön a lepontozás).

júl. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 Kormányzo85 válasza:
5%
13as pontosan egyet értek veled. Múltkor pont a boltba voltam mikor kB 12 éves lehetett a kislány és sztreccses rövid short volt rajta kissé át tetsző világos színű tanga volt rajta, de az igazi kislány még csak cicik is növésben kezdtek. Mondtam magamnak na itt van, mint friss hús fel kínálva magát. És csodálkoznak ha felnőtt és az idősebb le szólítja az utcán és a tömegközlekedés járatokon.
júl. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
72%

12 éves korom óta tangát hordok.

32 vagyok, 2x szültem. Sem aranyerem, sem fertőzésem nem volt ...

júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyan utálom, nekem nagyon kényelmetlen, maximum akkor veszek fel, ha gyorsan lekerül(...), de miért ne hordhatná, ha akarja? Ne mutogassa, mondjuk ne tangás fürdőruha legyen, de ruha alatt tökmindegy hogy mi van szerintem, ha neki kényelmes. Nyilván ettől nagylánynak érzi magát.
júl. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
2%

Utolsó...

Pont ez a gond...

Nagylánynak ÉRZI magét, de kislány, csak teszi az agyát, hogy nagynak nézzék.

És ha pedig valaki nagyként kezeli és kívánalma ellenére történnek dolgok, akkor meg rohan "anyucihoz", hogy de ő még kislány...


És az nagyon gáz, ha a legtöbbek nem értik, mi a helyzet ezzel kapcsolatban. A kislányok, nagylányok hordják azt, de fogalmuk sincs sokuknak, milyen folyamatokat indítanak el, arról nem is beszélve, ha nem szándékolt következményével szembe kéne nézni és a döntésért felelősséget kellene vállalni, akkor jön a hárítás (ez nem csak a tangával van így... és term férfire, nőre egyaránt áll)


Ugye van az a mondás: ki kardot ránt, kard által vész el...


Szóval agyilag kislány na játssza az agyát és akarjon nagylány lenni.

júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
73%
Kb 13-14 éves koromban kezdtem tangát hordani. Az nem most volt, hanem 1990 körül. Érdekes, se prosti nem lettem, se aranyerem nincs azóta sem.
júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne hordhatna tangát? Mit hordjon 13 évesen? hercegnős bugyit?
júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
68%
13 évesen én is tangát hordtam. Anyum vett nekem. Ő is azt hordott 37 évesen. Ahogy a 19-es írja kishercegnős bugyit csak ne vegyen már fel abban a korban.
júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!