Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tanga egy 13 éves lányon?

Tanga egy 13 éves lányon?

Figyelt kérdés
Normális dolog szerintetek?

júl. 7. 19:37
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
82%
Ez még mindig csak egy bugyi :D én alsós korom óta hordok tangát, persze, nagylányos meg minden, de szimplán csak jobb volt, hogy nem vág be a seggembe a vonala, nem látszik át mindenen, néha csinosabb ruhákhoz, sulis unnepelyeken, vagy epp a tesiruhahoz... Felnottkent persze hogy tulajdonitasz hozza valamit, pedig csak egy ruhadarabrol van szo. Jo esellyel senki sem latja azt a bugyit meg sokaig. Nekem se lattam 10+ évig senki :D Meg ha most uristen, egy 13 eves kicsit nagylanyoskodni akar, inkább vegyen fel egy szep kis tangat, minthogy igyon, cigizzen, drogozzon...
júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
9%

Csak épp az a gond, aki 13 évesen a mai világgal ilyen igényekkel van, az bizony 15 évesen bulizni, piálni, hova tovább, cigizni fog.

Még egyszer mondom: a tanga nem önmagában jár... Ha valaki ezt vágyja, akkor fogja vágyni a "ragadványokat" is, csak ezt vmiért nem akarjátok felfogni/elfogadni/tudomásul venni/érzékelni.


Azt mondják: a tetteid megválaszthatod, a következményeit nem!


Na, ennek is lesznek következményei, ha nem látjátok be azt, ami evidens.

júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

"Aki 13 évesen már tangára cuppanna, az bizony nem 13-nak akar látszani, hanem tenni az agyát és elhitetni, akivel csak lehet, hogy 16-18. Ez persze azt is jelentheti, hogy a pasik is 18-nak nézhetik és így is fognak vele bánni. Nyomulhatnak olyan srácok, akik abban a hitben vannak, hogy tényleg 16-18 körül van a csajszi, és minthogy a viselkedésével ezt mutatja, ebben az esetben bizony nem a pasi a hunyó."


normális ember 18 évessel, 25 évessel, 35 évessel és 13 évessel sem bánik így. Aki meg igen, az hidd el nekem, hogy nem az öltözék miatt fog így viselkedni. Rengetegszer ért "catcalling" ebben az életkorban is, holott életemben nem hordtam tangát, vagy dekoltál felsőt stb...



"Jelen esetben a 13 éves igenis egy olyan kislány, aki nagylány akar lenni, és teszi az agyát, ha pedig mégis ennek megfelelően olyan cuppan rá, ami után nem vágyakozik, bepánikol, és meginal, mert annyira "érett"."


Mindenki bepánikolhat attól, hogy egy férfi az akarata ellenére rá akar cuppanni.

júl. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
80%

Jezus az egyik kommentelo😆

12 eves korom ota hordok tangat. Barmilyen meglepo EZ KENYELMES. Nem vag sehol, nem latszik at a ruhan.

15 ev alatt nem lett fertozesem. Meg csak hugyuti se volt soha.


Masreszt, ha a kislanyon tanga van a kutya nem fogja tudni, latni. Ha oda kerul a sor hogy valaki elkapja es megeroszakolja, nem attol fogja a kislanyt elengedni hogy hercegnos pelenkabugyi van rajta.

júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
72%
Neked, nekem meg siman lesz mindenfele bajom tole. Neked nem de sok masnak nem egeszseges.
júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 14évesen lett. Miért? mert olyat választottam a boltba. Kényelmesebb mint a sima számomra.
júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
40%
Én is ilyen fiatalon tangáztam..27N
júl. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
65%
Beteg aki egy bugyihoz barmit is tarsit. Sajnalom. Lehet lepontozni engem is. Ez meg mindig csak egy ruhadarab, ami nem takarja az egesz seggedet. Tokmindegy amugy is, hogy miben van, a ferfiak a hercegnos, kisfules, kislanyos bugyit is ugyanugy szexualizaljak, tökmindegy nekik.
júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
48%
Én 12 éves koromtól hordok tangàt nem volt semmi gondom vele.
júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
20%
14évesen akartam tangát, anyámmal váároltunk, nézegettem, volt ami tetszett beleraktam a kosárba, majd egy pofon, tedd vissza! válassz normális bugyit!
júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!