Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anya lánya közötti külső...

Anya lánya közötti külső hasonlóság ? Szerencse vagy genetika?

Figyelt kérdés
Három nő egy családban. Mindig is anyukám alakjára vágytam. Viszont húgomnak sikerült. Mennyire igazságtalan hogy anya mellméreteit a sokkal fiatalabb húgom “kapta”? Ez genetika vagy szerencse? Eközben nekem sokkal kisebbek a melleim.

júl. 6. 10:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván genetika, ami szerencse kérdése. Micsoda hülye kérdés.

Amúgy minek rugózni a mellméreten, senkit nem érdekel. Szép arc, arányos alkat, kedves kisugárzás. Ez a fontos.

Egyébként meg simán változhat.

Anyámnak óriási mellei voltak. Nekem meg 23 éves koromig 75a-s.

Szültem, megnőttek, most 95 C-s. Mindenki szerint nagy mellű nő vagyok, még mindig nehezen tudom ezt feldolgozni. Nehezen is kapok magamra melltartót, és minden blúz mellben szűk. Egyébként nem vagyok elhízva, máshová nem híztam.

A lányom most 16 éves, és semmi, de semmi melle nincs. Mondtam is neki, hogy nézzen rám, ő is pont így fog kinézni pár év múlva. Persze ő most akar nagyobb cicit, de hát ez van.

júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tanultál valamit biológiából, az öröklődésről, hogy részben az anyukánk, részben az apukánk génjeit örököljük. Szóval egyrészt genetika, hogy melyik részét örököljük, az viszont szerencse kérdése is. Nekem nincs testvérem, de a férjeméknél ő ütött az alacsony, vékony termetű édesanyjára (és rajta keresztül egyébként tiszta anyai nagyapja), az öccse pedig a magas, erős csontozatú, testes apukára. Szóval a korban nagyobbik fiú fizikumra a kisebbik, és az apjuk sokszor viccelt is ezzel bemutatásoknál.
júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!