Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyaként kamasz lányodnak...

Anyaként kamasz lányodnak első melltartó vásárlása?

Figyelt kérdés
Első melltartó megvételét te javasoltad, vagy lányod szeretett volna már? Mi az a méret vagy életkor amikor szükségesnek éreztétek? Esetleg olyan élethelyzet ami már indokolta hogy legyen.

júl. 4. 16:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Magamból tudok kiindulni, hogy mikor 11 éves lettem és elkezdett "dudorodni" a mellem, akkor anyukám kérdezte meg kedvesen, hogy nézzünk-e már valami "kis melltartót"? Magamtól biztosan nem kérdeztem volna meg, mert elég szégyenlős voltam ezen a téren, merthát elég új dolog volt a serdülés ugye..

Szóval másnap elmentünk ketten a Tesco-ba és ott választottam többet is, amii ilyen enyhén szivacsos lányka sportmelltartó szerű topok voltak.

júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

10 évesen már toppokat hordtunk. Nem volt belőle nagy ügy. Anyukám látta, hogy kell és megvette ami kell.

Szépeket vett, egyszer csak ott volt. Utána meg melltartókat. Azért volt róla fogalmam mert rajta is láttam meg ugye a suliban is volt a többieknek.

júl. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem 10-11 évesen lett először topom. Nem kellett, csak már volt a többi lánynak, így nem akartam lemaradni. Szivacsos melltartóm meg 12-13 évesen lett először, amikor már nőni kezdtek. Hülyeség a korhoz kötés. Egy lánynak általánosban nem engedte az anyja, hogy melltartót hordjon, mert a nővérének sem kellett akkor még. Pedig nagy mellei voltak, mindenki csúfolta emiatt.
júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nálam tudni lehetett, hogy nagy mellem lesz, szinte biztosan, mert a család minden női tagjának az van. Anyunak 90F, nekem 85G lett. Olyan 10 évesen volt az első rendes melltartómnál, de az csak ilyen merevítő nélküli volt még, de már nem top. Aztán elég gyorsan nőtt a mellem, 8.-ra már D kosár volt kb. Aztán gimi végére lett 85G. Mi leginkább az F&F-ben vettünk melltartókat az elején, aztán meg bonprix, mert nekik nagyon jók a nagy melltartóik.:)
júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!