Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyaként kamasz lányodnak...

Anyaként kamasz lányodnak első melltartó vásárlása?

Figyelt kérdés
Első melltartó megvételét te javasoltad, vagy lányod szeretett volna már? Mi az a méret vagy életkor amikor szükségesnek éreztétek? Esetleg olyan élethelyzet ami már indokolta hogy legyen.

júl. 4. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdett nőni a melle, akkor vettük,nálunk ez 12 éves kor volt. Top formájú sportos melltartót kapott.
júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha magamból indulok ki, sose kell majd neki, én is csak topot hordok. Azt meg azóta, hogy minimálisan duzzadni kezdett. Valamikor 13-14 fele.

Ezzel szemben a 3. osztályos tanszerlistán szerepel a tesinél, hogy top póló alá. Nyilván akinek kell, neki még nem.

júl. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Versenyszerűen sportol, a nagyobbakon látta, h mit hordanak. 11 körül volt, amikor az első sportos darabokat hazahordtam. Edzésre mindenképp jó, ha van, nem kell a pólóját húzgálni végig.

Azóta vettünk többfajta topot, azt hordja amihez kedve van, meg amilyen ruhát visel.

júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányom most lesz 11 éves, még semmi nincs neki, de mivel pár osztálytársának már indokolt a viselése ezért van, hogy kérdezi hogy neki mikor lesz, lehet hogy mikor kezdődik az iskola majd veszek neki ilyen rövid top szerűséget ha még szeretné
júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Felsőbb évfolyamban vettem a nagyobb lányomnak, de nem merevítőst. Kényelmes tophoz hasonlót. Ott azért már zavarta tesi előtt, amikor öltöztek. Kisebbik lánynál már alsóban kérték.
júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont most vettük a lányomnak az első darabokat. Ősszel lesz 13 éves, topot már 1-2 éve hord.


Még most is elég lenne a top, de zavarja, hogy átlátszik, ezért kérte hogy vegyünk.


Takkoban és Kikben vettünk vékony szivacsos, merevítő nélküli melltartókat, ez még a gyerek részlegen van, 65A méret.

júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Ha anya vagy, akkor neked is volt első melltartód, ergo van tapasztalatod.
júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Topot 3. óta hord, mert látta, hogy az osztálytársai is azt hordanak, nem atlétát. Melltartót most 7-ben, most lett cicije, most már az kell, nem top. Szivacsos, merevítő nélküli.
júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

11 éves koromra 75B-s melltartó kellett, de még akkor is inkább topban jártam, és abból is volt több. (Mondjuk egyetemistaként is inkább, de na...)


Anyum vette az első topot, de instrukciókat nem adott hozzá. Alig tudtam eldönteni reggel iskolába készülve, hogy a majó alá, vagy fölé vegyem. Lehettem egy ilyen 9 éves. XD

júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem már alsóban kellett B kosár, szép melltartókat vett anyukám. Divatok ezek a bralette fazonok, meg a szivacs és merevito nélküli csipkés, szatén, fazonok, én totál ilyeneket vennék a lányomnak (ha esetleg nincs más kérése, mert mondjuk fiusabb).


Egyébként már onnantól teljesen kell, amikortól kéri. Mégha nincs neki, de takarni szeretné, akkor is, vagy mert másoknak van. Ez csak egy melltartó. Nyilván ha van is melle ahogy nekem is volt, akkor alap, borzasztóan kényelmetlen és fájni is tud pl tesin. Arra érdemes egy jó minőségű sportmelltarto.

júl. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!