Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekednek volt sötét...

Kamasz gyerekednek volt sötét ruhás korszaka? Vagy valami extrém öltözködés?

Figyelt kérdés
Elhagyta végül? Mennyi ideig tartott?
jún. 30. 06:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tulajdonképp a sötét ruhás időszak még most is tart felnőttként. Ami világos ruhám van, az is csak olyan meggondolásból, hogy ne olvadjak el, ha pl most kimegyek a napra.
jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk én azt sem értettem, hogy a fenébe nem fázott úgy, pláne hogy én meg egyébként is fagyos vagyok 🙄🤷‍♀️ (10-es voltam)
jún. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

nekem a full feketétől a lolitáig minden volt egy úgy 12-16 éves korom között, aztán beöltöztem erdei manónak és így maradtam. anyámat sokat bszogatták a kortársak anyái, hogy bírja ilyen nyugodtan, akkor azt mondta nekik, hogy néha ránéz az ő tizenhat éves kori fotójára, és inkább nem szól semmit :D

(ne mutasd ki hogy kiidegel, mert akkor ha rossz passzban van, akkor is felveszi, amikor már nem is stílusa esetleg, mert 15 évesen nagyon vicces dolog anya vérnyomását nyúzni) (ja és vedd elő a saját tinifotóidat, egyből nem lesz olyan rémes az a necckesztyű :P)

jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!