Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyerekednek volt sötét...

Kamasz gyerekednek volt sötét ruhás korszaka? Vagy valami extrém öltözködés?

Figyelt kérdés
Elhagyta végül? Mennyi ideig tartott?
jún. 30. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

A fiam még pici, ő azt hordja, amit ráadok, tehát erről még nem tudok nyilatkozni :)

Nekem viszont gimis koromban volt egy rocker/punk/alter korszakom, nem volt nagyon extrém, de láthatóan kilógtunk a sorból.

18 éves korom körül "kinőttem" (csak a ruhákat, a zene maradt mostanáig 😀).

jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is a gyerekek még kicsik.

Én 8.as koromban akartam emo lenni. Úgy vágattam hajat, csak fekete ruhát hordtam, olyan zenéket hallgattam.

Ez úgy fél évig tartott, majd átmentem rockerbe.

Ma 31 vagyok, azóta is csak fekete ruhát hordok szinte. Csak már nem abban a züllött stílusban. A zene megmaradt.

jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem kamaszok még a gyerekeim, de nekem volt sötét ruhás időszakom. Ilyen 6.-tól 10.-ig viszonylag fiúsan öltöztem, bő nadrág, bő, sok számmal nagyobb póló, zömében fekete, együtteses, szegecses karkötő, öv, láncok stb. Barátnőm emo-nak öltözött kb ugyanebben az időszakban :D Aztán nálam jött egy éles fordulat, és onnantól kezdve szivárványszíneket kértem, hippi akartam lenni.

Gimi után mindez elmúlt, egyetemen óta már normális vagyok (legalábbis, ami az öltözködést illeti :D ).

jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Semmi extrém, csak fekete ruhákat hordtam, de sokan ettől is agyvérzést kapnak.
jún. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek változik a stílusa, van aki így marad felnőtt korára.

Én 12 éves korom óta "feket ruhás" vagyok, vagy is 10 éve.


Van olyan féri ismerősöm aki 30 éves korára lett ilyen.


Van olyan női ismerősom akik kamasz kora óta elég extrémen punk, mai napig (most már negyven felé jár).


Szóval nem lehet előre megmondani, hogy kine mi a "stílus evolúciója".

jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem is volt, de nálam nem tartott sokáig szerencsére. :)

13 éves a lányom, szerintem már bő 1 éve tart nála. Igazából elfogadom, mert keresi a stílusát. Engem 2 dolog zavar ebben, az egyik, hogy 45 fokban is magas szárú tornacipőt hord. A másik meg a neccharisnya szerű valami, amit a kezére húz. Na attól ki tudok borulni. 😅

jún. 30. 08:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és úgy is maradt :D

NAgyon nőiesen, csinasan öltözik, de kb minden ruhája fekete, kivéve az edzős cuccai.

jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Bizton allaithatom h igen

Nekem is es mind a harom gyerekemnek van/volt ilyen koszaka. A legkisebb most kezd bele a legnagyobb mar jon ki belole.

jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
18 éves lány. Kb. 13-14 éves korban csak fekete ruha. Középsuliban brutál csúnya ruhákat kezdett hordani (igénytelen ruhák és ráadásul fiús). 3 év után most kezd újra csajos ruhákat hordani.
jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Volt 🙄 Szerencsére kinőtte. Kb. 13 volt a lányom, amikor elkezdett sötét és kifejezetten fiús ruhákat hordani. Kicsit duci is volt (de nem kövér), és csak a bő póló, bő pulcsi ment nála, na meg az "emós" frizkó. 14-18 éves kora közt kb. csak és kizárólag ilyen bő fekete ruhákat hordott, fekete bőszárú térdnadrággal. Utóbbitól pláne hülyét kaptam, mert még télen is csak azt volt hajlandó felvenni fekete pulcsival. Az emberek kicsit se nézték ilyenkor hülyének mondjuk a buszmegállóban... 🙄 A suliban meg megszokták. Aztán 18 volt, amikor már elkezdett nőiesebben öltözködni, végül szerencsére kinőtte ezt a korszakot.
jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!