Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen kezdenek a kamaszo...

Hány évesen kezdenek a kamaszok először vágyni a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Hány évesen szokott az első kapcsolat, csók összejönni? Szülőként hogyan élitek meg? Gyerekként?

jún. 3. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen voltam először szerelmes, de sajnos sok-sok viszonzatlan szerelem után 27 évesen lett csak komoly kapcsolatom, mi 10 hónapja vagyunk együtt. Barátnőmet sosem érdekelte úgy igazán senki, 20 evesen járt 2 hónapot valakivel, most 28 és teljesen szingli. Számomra döbbenetesen gyermekdeden áll az egészhez, hatalmas mesés elvárások, mint a filmekben, mélyen vallásos. A családja már nyüstöli, hogy kellene kezdenie valamit magával. Én remélem, hogy sikerül találnia valakit, de konkrétan rá sem néz senkire aki férfi. Segíteni nem tudok neki, eltávolodott tőlem, mintha irigykedne...


Én ezt ilyen testvériként élem meg, nem szülőként, nyilván, de rossz látni, hogy ilyen szomorú történetek is vannak.

jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
"Komoly" kapcsolat hetedikben nincs. Jól működő van max., de a kettő nem ugyanaz. Komoly kb. 16 éves kortól kezdődik, de ez ma már lehet 25 is.
jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Főleg nem egy jóval idősebbel, ezt elfelejtettem hozzá adni.
jún. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos az is előfordul, hogy valakinek 25 év felett sincs komoly kapcsolata. Sok embernek csak "van" kapcsolata.
jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 5. osztályban lettem először "szerelmes",akkor jött egy új fiú az osztályba, és persze az összes lány belezúgott. Esélyem sem volt, nem tartoztam a népszerű csajok körébe. Később is voltak ilyen viszonzatlan szerelmeim. De nem gondoltam a szexre, max. a csókig jutottam el gondolatban, a szexet nagyon sokáig undorítónak tartottam. Szóval nekem annyira fura ez, hogy sokan mondják, hogy egy lány már 14 évesen nem szűz. Engem nem tudtak volna ilyesmire rábeszélni. De a szeretet, a szerelem az hiányzott, igen, már elég korán.

19 évesen lett először barátom, akivel szexeltünk is, és a legtöbb lány barátnőm is hasonló korban veszítette el.

A lányom most 16 éves, és azt mondja, hogy nem érdeklik a fiúk egyáltalán. Nem tudom egyébként, hogy ez mennyire igaz, vagy csak nekem nem meséli el, hogyha tetszik neki valaki, de pasija egész biztos nincs.

jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
76%
15 hidd el ez még változhat. Egy barátnőmet sem nagyon érdekelte semmi ezzel kapcsolatban, amíg 24 évesen össze nem jött a baràtjával. Csak a megfelelő ember kellett és egyből megjött az érzés ^^
jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!