Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen kezdenek a kamaszo...

Hány évesen kezdenek a kamaszok először vágyni a párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Hány évesen szokott az első kapcsolat, csók összejönni? Szülőként hogyan élitek meg? Gyerekként?

jún. 3. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Lányom 14, még egyáltalán nem érdeklik a fiúk. A legtöbb kortársát már igen.
jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én olyan 16 éves koromtól "fiúztam". Ez kimerült beszélgetésben. Komolyabb csak főiskolán volt.
jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Tök gyerekfüggő. A lányom 15 és fél és még totál nem érdeklik a fiúk, max nagyon távolról. De volt osztálytársnője, akinek már hetedikben nála jóval idősebb, komoly kapcsolata volt.

Szülőként még nem éltem meg.

jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 voltam mikor összejöttem az első barátommal.
jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
13 évesen voltam először szerelmes az osztálytársamba, ez kb 1,5 évig tartott nálam, viszonzatlan volt. Akkoriban kezdtek érdekelni a fiúk, de csak olyan szinten, hogy olyanokat képzeltem el, hogy milyen lenne megölelni, kézenfogva sétálni meg milyen lenne, ha megcsókolna, a szexualitás csak 16 éves koromtól kezdett érdekelni. Nálam az ilyen gyerek szerelmek abszolút kimaradtak, osztálytarsaimnál volt, akik alsóban “jártak”, meg ugye az ovis szerelmek, de engem akkor semennyire sem érdekeltek a fiúk.
jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 13 éves. 1 éve szerelmesek egymásba egy lánnyal, de csak idén valentín napon vallottak szerelmet. Azóta járnak. De ez még ilyen gyerekded, még puszi sem volt.
jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 éves koromban lett barátom, minden velem egykorú barátnőmnek már volt. A lányom most 17 éves, a közeli baráti társaságukból egy lánynak van kapcsolata, a többieket abszolút nem érdekli még a dolog (őt sem).
jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
16 éves koromban kezdtem el komolyabban vágyni rá
jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
13 évesen kezdtek el érdekelni a fiúk, egy évvel később lett egy komolyabb párkapcsolatom, rá egy év múlva feküdtem le vele először, tehát 15 évesen.
jún. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ milyen szinten. Már 10 évesen volt mai szóhazsnálattal élve "crushom", de nyilván ebbe még semmi szexuális jellegű nem kell beleképzelni, inkább ilyen gyerekes képzelgést, hogy "jajj milyen jó lenne ha ő lenne majd a férjem".

Komolyabban olyan 13 éves korom körül kezdtek érdekelni, de ez nem jelenti azt, hogy akkor be is pasizik valaki... Nekem végül csak 20 évesen lett pasim, akihez 6 évvel később hozzá is mentem feleségül.

jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!