Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális ha egy 16 éves...

Normális ha egy 16 éves lánynak csak fiú barátai vannak?

Figyelt kérdés
máj. 5. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem is azok voltak. Tök jól elvoltam velük, fiús csaj voltam, fiús dolgok érdekeltek, nem bírtam ezt a milyen színű legyen a körmöm, milyen színű a rúzsom stb vonalat. Van aki mai napig a barátom, heti szinten írunk mindenfélét megbeszélünk. Aztán felnőttek vagyunk bőven 30 felett.:)
máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem a nem a lényeg hanem a viselkedésük.
máj. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azok voltam 1et kivéve, a barátnőmnek kívül 3 férfi barátom meg is maradt, 10en plusz éves barátságok, ráadásul idősebbek, én 32 vagyok.

Barátnők is voltak, mindig csalódás volt.

máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?
máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig több fiú barátom volt mint lány. Van olyan fiú akivel általános óta barátok vagyunk. Teljesen normális. Én azt vettem észre mindig azok mondják, hogy nem normális akiknek sosem volt fiú barátja vagy aki többet akart, vagy tőle akartak többet, mint barátság.
máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Lehet normális, meg lehet, hogy ő lesz mindenki Nórikája. Ez csak a gyereken múlik.
máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze, ismerek másokat is, akik így vannak ezzel, mindenki azzal barátkozik, akivel jól érzi magát. Én meg fiú vagyok és a legtöbb barátom csaj.
máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!