Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Apának egy ideje új párja van. Hétvégenként, ill. Szünetekben gyakran vagyok velük. ELég jól kijöttünk.

Most jelentették be, hogy babájuk lesz. Apa barátnöje a szobámból babaszobát szeretne, így nekem nem lesz náluk szobám. ( 3 szobás lakásban laknak). Mondtam apának, hogy én ezt nemszeretném. Apa mellém állt, és így vedzekednek.

A barátnöje kiabált, hogy nekem anyánál van saját szobám, és az ö babájának is kijár saját szoba, mégiscsak elsösoron ö lakik itt, velük, nem én


2022. márc. 17. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

7: "Ha csak 3 szobájuk van akkor az nappali, háló, babaszoba. Sok más lehetőségük nincs."


De igen, van. Baba szobája, kérdező szobája, felnőttek szobája. És a felnőttek szobája többfunkciós. Reggel bevetik az ágyat és napközben le lehet oda ültetni a vendéget. Rengetegen élnek így, ez teljesen működőképes megoldás.

Ettől függetlenül abból se kell a kérdezőnek problémát csinálnia, ha a kisbabával egy szobában alszik. 3-as válasza nekem nagyon szimpatikus volt, hogy a kisbabának örülni is lehet féltestvérként, nemcsak "helyfoglalót" látni benne.

De mondhatnám azt is, hogy hetente egy éjszakát (vagy kéthetente kettőt) a nappaliban is alhatnál, ha már külön van a nappali és a szülők szobája.

Szóval fel van fújva ez a probléma. Ennyi embernek el kell férnie egy háromszobás lakásban, pláne ha te csak heti 1 napot (vagy kéthetente egy hétvégét) vagy ott.

2022. márc. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezo, es hova tegyek akkor a babat, arra mit javasoltal nekik?
2022. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
3-as válaszoló❤️Kérdező, tudom, hogy nehéz, az én szüleim is elváltak. Előttem már mindent leírtak, én csak annyit tennék hozzá, hogy próbáld úgy felfogni, mint a hármas válaszoló. Lesz egy kistestvéred🥰. Kívánom, hogy minél hamarabb sikerüljön elfogadni, és hogy minden a legjobban alakuljon!
2022. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6%

A barátnöje meg mióta terhes, mintha már nemszeretne annyira

Hidd el, eddig sem szeretett csak elviselt.

Ha azt kiabálta hogy az ő gyerekének is jár a saját szoba akkor a kérdezőnek még egy ágya sem lesz benne.

2022. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a közös gyerekünek aki állandó jelleggel a lákásban fog élni, ne legyen szobája csakmert neked, aki néha ott vagy, kell?
2022. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mit? Fordítsuk meg a kérdést.


Szóval. Van egy anyukád, akinek van egy párja (Feri), neki van egy gyereke az előző kapcsolatból. Te most születtél (Feri az apukád), eddig a te leendő szobád Feri gyerekének szobája volt, aki hetente vagy kéthetente jön egy hétvégére. Feri gyereke továbbra is szeretne magának azt a szobát, pedig te állandóan ott laksz, ő pedig nem. Feri is úgy gondolja, maradjon a gyerekének meg a szoba. Te örülnél ha a nappaliban kellene majd aludnod, vagy Feri gyerekével egy szobában?

2022. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
63%
Esetleg egy paravánnal ketté lehet osztani a szobát
2022. márc. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!