Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny a barátnőm egyik fiú barátjára?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt vagyunk,viszont 1 hónapja összeismerkedett egy fiúval. Akivel azóta mindennap beszélnek kb. és többször is találkozgattak.. a srácról azt kell tudni,hogy nagyon jól néz ki,nagyon nagy nőcsábász.. és én baromira féltékeny vagyok rá mert 100000x jobban néz ki mint én. Félek nagyon,hogy elhagy érte.. beszéltem már vele erről azt mondja csak barát,de külsőleg bevallja,hogy jól néz ki.

Ilyen helyzetbe mit tudok csinálni? Várjam meg míg magába bolondítja barátnőmet? Egyszerűen megpusztulok a féltékenységbe meg abba,hogy elveszítem a barátnőmet...


19/f ő 16/l


2020. febr. 24. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondd meg a barátnődnek hogy ez zavar. Ne tiltsd meg neki hogy találkozzon vele, mert azt nem teheted meg. Ha beszéltél vele erről és nem hajlandó érted leterelni a tagot, akkor már jogosan félsz.
2020. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tuti nem hagyná ott,mert neki fontos mint “barát”..
2020. febr. 24. 22:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet megkéne magam ölni és akkor már nem lenne probléma .. lehetnének boldogan együtt azt kész..
2020. febr. 24. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak próbáld vele megbeszélni. Viszont ha ennyire gáz a helyzet akkor ne add meg neki azt a kiváltságot hogy ő szakítson veled. Majd a szépfiú átveri és akkor rájön hogy mit vesztett.
2020. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Általába mindíg én töltöm be a "csak barátok vagyunk" szerepet, amiből már volt verekedésem, enyhe vitám, meg szakított a csaj a sráccal meg ilyenek...

Attól hogy mondhatni pl helyes vagyok, van sok lány barátom még nem mindegyikkel kavarok vagy akarok tőlük valamit. Sőt rengeteg csajnak később ismerem meg a barátját és a végén tök nagy haverok leszünk...

Féltékenység=betegség, embereld meg magad próbálj meg össze haverkodni a sráccal (ne is hozd fel témának a barátnődet) és hátha nem lesz egyikük sem vevő a másikra. Egyébként csak egy dolog, ha a barátnőd meg akar csalni úgyis megfog, nem pont az a srác kell neki semmit nem nyernél vele ha megszakadna a barátságuk csak látná hogy féltékeny vagy ami nagy hátrány. 17/F

2020. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csicuki ***** válasza:
100%
Csak, hogy tudd ha meg akar csalni vagy elakar hagyni meg teszi. Minimális féltékenység néha kell de nem vidd túlzásba mert ez is eltaszíthatja őt tőled. Amúgy meg ha veled jár és téged szeret nem tartanék annyira ezektől.
2020. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

kurvä jogosan vagy féltékeny. ne feledd hogy a fizikális kinézet leírhatatlanul fontos a mai világban, és nem véletlen hogy ekkora nőcsábász ez a bizonyos srác

a nők pedig biológiailag kódolva vannak a manipulációra, ne hallgass arra amit mondd, azt nézd ahogyan cselekszik. biztos vagyok benne hogy szeret téged nagyon, és abban is biztos vagyok hogy esténként erre a fiúra gondol mikor ujjazza magát. légy óvatos

2020. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!