Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a Földes...

Mi a véleményetek a Földes Ferenc Gimnáziumról Miskolcon?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Kitűnő tanuló voltam eddig mindig. Nagyon szimpatikus nekem a Földes, és nincs is messze. Ha valaki ismeri ezt a sulit jobban, akkor írjátok le a véleményeteket róla:D

Köszi előre is


2010. szept. 12. 15:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
tudtam,hogy valaki a megnyilvánulással fog jönni,te csöndben hagyod ha leoltják az iskoládat?
2010. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem hagyom csöndben, és elismerem a (volt) sulim hibáit is, de itt nem más sulikról volt szó, a kérdező a Földesről érdeklődött.
2010. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Minek mennék én a Berzébe?

Gimnáziumba szeretnék felvételizni..

Sőt én sem hordok szandált zoknival, de szandált amúgy sem.. kocka se vagyok, szemüveges se, de főleg stérber nem.

2010. szept. 21. 11:28
 14/18 A kérdező kommentje:
Engem csak a ti véleményetek érdekel, hogy mit gondoltok a Földesről.
2010. szept. 21. 11:28
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
itt a véleményem:szar b'zdmeg
2010. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Rég volt itt válasz, de én is köztük voltam. Akik oltogatják a Földest, jártak egyáltalán oda? Vagy szokásos, emberi, nagyképű előítéletesség, vagy talán az, hogy kirúgták/nem úgy ment ésatöbbi. Talán nagy baja lesz a gyereknek, hogy jó gimnáziumban tanul, és talán viheti valamire a MAI VILÁGBAN? Lehet hogy a Berze szakot is ad, aztán kitörölheti vele a... mert annyian vannak. Ellentétben a Földessel, kap egy rohadtjó alapot mindenből, aztán mehet olyan egyetemre, amit keresnek is. Dehát nem is ti lennétek, emberek, akiknek burkoltan talán az a bajuk, hogy nem ők a legokosabbak. Semmivel sem jobb egy Lévay, egyházi hülyeség, jártam egyházi iskolába, inkább nem részletezném...de a tanítás "enyhén" mellékezve van az ilyen sulikban. Meg kitűnő lehetsz akár mind a 4 évben, aztán egyetemen meg nézel nagyokat hogy "Úristen, mi van itt?" Szóval az ilyet nem árt meggondolni...nem járnak a Földesbe se szandálzoknis, matekversenyes kockák. Mi is ugyanúgy csinálunk baromságokat, de ezt egy kívülálló nem tudhatja annyira, mert emellett normálisak vagyunk, neveltek. Bár ez a mai világban nem menő, mert csak a kemény helyimenőcsávók a királyok..hát ez van. Remélem egyszer megváltozik, vagy eltelik annyi idő, hogy rájöjjenek, hogy semmire se vitték. Akkor pedig mi fogunk rajtatok röhögni.

Bocsi a regényért, most néztem fel ide, miután láttam pár "értelmes" hozzászólást, úgy voltam vele, hogy nem is érdekel, mert elveszi az életkedvem a sok "okos" remélem Kedves Kérdező végül a Földest választottad, így a felvételik után:)

2011. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

A válasz megírásának időpontja: tegnap 21:58


Magyarországon manapság mindennel kitörölheted a seggedet.

Tesóm két diplomás,sehol nem tud elhelyezkedni.

Amúgy meg senkit nem fog érdekelni hogy a Herman ban érettségiztél e vagy az Andrássy ban...

2011. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%
ja,igen.És tanulni MINDENHOL lehet.
2011. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!