Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a Földes...

Mi a véleményetek a Földes Ferenc Gimnáziumról Miskolcon?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Kitűnő tanuló voltam eddig mindig. Nagyon szimpatikus nekem a Földes, és nincs is messze. Ha valaki ismeri ezt a sulit jobban, akkor írjátok le a véleményeteket róla:D

Köszi előre is


2010. szept. 12. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én oda jártam. Jó suli, továbbtanulással semmi gondom nem volt, se a felvételin, sem a későbbiekben. Az emberek meg nem annyira sznobok, mint jó pár más suliban, ahogy láttam. Én szerettem.
2010. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Hali :D

Én perpill oda járok most is, másodikos (na jó, tizedikes :D) vagyok, nincs vele semmi bajom

Az tuti, vannak kemény tanárok, és tanulni is kell, de ahogy előző írta, továbbtanulással nem sok gondod lesz

Nagyon nem bántam meg, hogy ide jöttem, mivel Miskolcon asszem itt van csak normális kémia tagozat, szóval...:D

Ha valami érdekel részletesen, szívesen válaszolok

Üdv!

2010. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
14%
hátt figyelly én nem tuddom...igaza van az elözzőnek bár már nem emlékszem hogy mit írt. a koral járr
2010. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
sok a pózer sznob apu által benyomatott hülyegyerek,mellesleg szerintem szart sem ér maga a suli(tesóm ide járt)ha rám hallgatsz lévay vagy berze
2010. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

Utolsónak üzenem, hülyeség amit ír, sok iskolánál normálisabb vezetőség, stb.stb.

érdekes, attól hallok legtöbbször ilyeneket, akiknek valószínűleg nem ment úgy ahogy kellett volna :D

Berzében kétlem hogy lenne olyan színvonalas oktatás, Lévayról hagy ne mondjak semmit

2010. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
utolsó,szerintem fogalmad sincs a berzéről és a lévayrol szal ink jobb lenne ha bekussolnál
2010. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
:D Lévay meg Berze... no comment.
2010. szept. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
te vagy nocomment te kis Földesista f*sszopó szandálzoknis matekversenyes g*eci
2010. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Istenem, mennyire noobok vagytok:D

képzeld, nem vagyok matekversenyes, szandálzoknis g*ci, szóval csöndben lehet maradni:D

csakazért mert erősebb az oktatás...ti vagyok agybajosok már elnézést:D...menjetek a Lévayba meg Berzébe, ha ennyire akartok, de meg lehet nézni az oktatás színvonalát is

amúgy meg, kedves "szandálzoknizós" mindenki magából indul ki

2010. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a megnyilvánulásokból is láthatod egy Földesista és egy Berzés/Lévay-s színvonalát..
2010. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!