Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit a helyes tenni ilyen...

Mit a helyes tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval, nekem van 2 unokatestvérem akikkel van egy közös nagymamánk. Ők gyakrabban járnak hozzá, én csak alkalmanként, de előfordul, hogy 1-2 hétig naponta ott vagyok. Az unokatestvéreim ikrek és az a baj, hogy nagyanyám az egyiket nem szereti annyira, mint a másikat és ez látszik is: mindig igazságtalan vele, ha valami gond van akkor ő a hibás és ha elkell valamit osztani ő biztos kisebbet kap.


Én régebb, amikor kicsi voltam, erre sosem figyeltem fel és akkor legalább nyugalom volt, de amióta megnőttem egy kicsit már én is gyakran rászóltam nagyanyámra, hogy igenis nem az uncsimat kell mindig hibáztatni és neki is pont annyi jár, mint a másiknak. Ilyenkor persze nagyanyám megsértődik és durcog egy kicsit.


Én nem tudom már mit csináljak, mert úgyis nagyanyám csak a másikat szereti inkább, szóval talán okosabb lenne, ha nem keverednék ebbe bele, nem ? Vagy nektek mi a véleményetek ? ( 15/L vagyok, ők 13/L )


2010. szept. 7. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj egyemmeg de édes vagy,hogy erre ennyire érzékenyen reagálsz!Hát sajnos ilyen eset sok van és nem tudsz mit csinálni!Esetleg szólj az ikrek szüleinek és ők megbeszélik a nagyival!De ez csak sajna ideig óráig lesz megoldás!Majd ha a nagyobb lány felnő és a sarkára áll,akkor tuti letámadja a nagyit!De szólj a szülőknek,mert a kislány nem kicsit sérül!Egyébként van köztük egyáltalán valami különbség?Mi miatt nem szeretheti jobban a másik lányt?
2010. szept. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs olyan ok, amiért egy nagymama kivételezne az unokáival. Természetesen nem egyformák, de ez semmit sem ment a nagyin :-D
2010. szept. 7. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát tényleg fogalmam sincs,hogy miért nem szereti annyira!De a szüleik nem vették ezt észre?Mert nyilván csak tudnának valamit tenni ez ellen!
2010. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem egyformák akkor azért! Gondolom az a kislány szebb,okosabb,bájosabb,sutább,barátságosabb. Persze csak a nagyi szerint
2010. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szólj rá!

megérdemli!!!!!!

2010. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!