Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok ti mit gyűjtötök?

Kamaszok ti mit gyűjtötök?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 09:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Szalvétát,bélyeget,matricát gyűjtöttem.

Pénzt is gyűjtök,de valahogy mindig az aprókból túl sok gyűlik össze,amit nem győzök átváltatni anyummal.Már megint túl sok van.

2010. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Szalvétákat.

Már van egy nagy dobozzal:)

13/L

2010. aug. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
én képeslapokat mindenhonnan hozok egyet és az albumomba teszem. régebben kulcstartókat gyűjtöttem.
2010. aug. 16. 18:40
 24/37 anonim ***** válasza:

pénzt,régen én is gyüjtöttem kulcstartókat,és gyertyákat.

imádom a gyertyákat :)

2010. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Régen én is matricákat gyűjtöttem, mindig cserélgettünk, hogy minél egyedibb legyen a matricagyűjtőnk.Meg szalvétát, az ősztől a tavaszig,az állatostól a csengősig, mindenféle szalvétám volt.


Most energiaitalos dobozt.A telefonomra minél színesebb képeket.Pénzt nem gyűjtök, mert nem kell.Meg még sok hülyeséget gyűjtök, hogy mindig legyen egy jó viccem, meg jó aranyköpésem ;)

2010. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Én a videó játékokat

16/F

2010. aug. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Az egyik gyermekkori barátnőm (már mi sem vagyunk kamaszok,sajna) a dobozos üdítők nyitófülecskéjét gyűjtötte,no meg telefonkártyákat.

Én magam szalvétát,és anyukám kiürült parfümösüvegjeit.

2010. aug. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

7 éves koromban (bár az nem tudom mennyire számít kamasznak) matrickákat gyűjtöttem. Anya nem volt hajlandó venni, egy barátnőm adott 1-et, és mivel nagy volt, fél év alatt összegyűlt majdnem 100 darab, csere-berével. =)

Amióta kapok pénzt (kb. 6 éves korom óta) rokonoktól (ünnepekre, vagy csak úgy, mert ritkán láthatjuk egymást), azóta gyűjtöm. 2 éve beleadtam az összes pénzem a gépembe, azóta sokkal több gyűlt össze. Bringát szerettem volna venni, de a bátyám haverjának a húgától megkapom az övét, de azért még mindig gyűjtök, valami nagy dologra.

Tavaly elkezdtem gyűjteni a hajcsattokat. Sok volt, de valahogyan mindig elvesztek. O.o Hajgumikat is gyűjtöttem, 3 éve volt 104 darab, de azok is elvesztek.. Mostanában viszont egyre több csattot találok meg.

Gyűjtöm még a szép díszkagylókat, csigaházakat. Egy büfé előtt találtam egy olyan szép csigaházat, mintha dísz lenne. Azért kellenek nekem, mert hamarosan költözünk, és egy fürdőt úgy alakítottunk, ahogyan én szerettem volna, és a tükör szélére ráragasztom a kagylókat, csigaházakat, illetve mivel sok van, egy tálba is teszünk egy csomót és kitesszük dísznek.

Amikor olvastam ezt a kérdést, azon gondolkoztam, hogy mit gyűjthetnék még...És beugrott! Füstölőt. Nagyon szeretem, és mivel egy kicsi harcműveszetet is teszek a szobámba (furcsán hangzik, de tényleg így van. Ju-jitsus poszterek - járok ju-jitsura -, a mágnes falamra felrakok ninja csillagokat, a gi-met [ju-jitsus ruha]), stb.), illeni fog oda, ugyanis ju-jitsun is használunk füstölőt. Meghát a bátyámnak teljesen japán stílusú lesz a szobája, így adok neki párat.

Bocs, ha hosszú lett.

2010. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Most: pénzt

Régen:

-kő

-képeslap

-poszter

-kagyló (most is ha megyünk vízpartra keresek)

-kártya

-matrica

más nem jut eszembe

12l

2010. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Kb. 4 éves voltam, amikor megkaptam a nagymamámtól a világ legszebb és legjobban pattogó gumilabdáját. Teljesen lenyűgözött, csillogott itt, csillogott ott, aztán meghaltak a nagyszüleim, a labda pedig eltűnt. Azóta, ha láttam valahol gumilabda-automatát, mindig kértem a szüleimtől. Össze is gyűjt vagy 20 darab, amikor megszülettek a macskánk kiscicái, és elszabadult a pokol. Na jó, én nagyon szerettem őket, sokat játszottam velük, és aztán annyira megkedveltem őket, hogy hagytam őket játszani féltve őrzött kincsemmel, a különféle gumilabdákból álló gyűjteményemmel. Öt darab maradt...

Utána a szüleim nagy örömére a macskákat kezdtem gyűjteni. Volt, hogy 10 macskánk volt egyszerre :D

Később, miután az összes macska eltávozott valamilyen rejtélyes módon, nem gyűjtöttem semmit a szokások matricákon, posztereken kívül.


Jelenleg a régiségek vonzanak, könyvek, régi képeslapok, kisebb mütyürök, pl.: órák, imafüzérek.

2010. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!