Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha unatkozok?...

Mit csináljak ha unatkozok? Szerintetek mit csiáljak ha ottkinnt esik az eső a számitógépezés unalmas, és nagyon unatkozok már!! Xđ (. /l)

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
például olvashatsz is. Nem tudom hány éves vagy, de egy jó könyv bárkit leköt, akárhány éves
2010. aug. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Mindegy mit csinálsz, de ne ide írkáld a hül.yeségeidet, mert csak foglalja a helyet.
2010. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Takaríts ki, ha már csak lopod a napod, legalább a szüleidnek jobb napja legyen. Ne legyél felesleges!


Vagy tanulj valami hasznosat, pl. nyelvet.

2010. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 éves lány vagyok, nálunk is (hál' Istennek) nincs meleg (elég pocsék idő van - esik az eső, fúj a szél).


Ilyenkor nincs jobb egy jó kis könyvnél. Leírok pár címet, amit akár ki is kölcsönözhetsz a könyvtárból.


-MEG CABOT: Tinibálvány,

-LOUIS SACHAR: Laura titkos társasága,

-NÓGRÁDI GÁBOR: Az anyu én vagyok!,

-JACQUELIENNE WILSON: Szerelmes lányok,

-THOMAS BREZINA: Fiúk kizárva!


Én most fogom elkezdeni az Abigél (Szabó Magda) c. könyvet. Nekünk nyárra nem volt kötelező olvasmányt, de írok pár régebbit, amik nagyon tetszedtek:


-PAUL MAAR: Felbukkan egy szombóc,

-FEKETE ISTVÁN: Tüskevár, Vuk,

-ERICH KäSTNER: A két Lotti,

-PAMELA LYNDON TRAVERS: A csudálatos Mary,

-CSUKÁS ISTVÁN: Nyár a szigeten.



Illetve amiket idén nyáron elolvastam/elolvasok:


DÉVÉNYI ILDIKÓ-MORAVETZ LEVENTE: Aranybohóc, a Magyar Nemzeti Cirkusz legendája


(Anyukám Nők Lapja-ját állandóan olvasom)


EMMA THOMPSON: Nanny McPhee és a nagy bumm.



Illetve nagyon szeretek rejtvénytfejteni, társasjátékozni (nagyon szeretek cirkuszba járni - MAGYAR NEMZETI CIRKUSZ), gyöngyötfűzni, (szoktam vasalni).

2010. aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
H lány vagy meg cabotot olvass sztm egyszerűen fantasztikus és veled egyidősökről szól a tinibálvány isteni könyv de a locsi-fecsi hercegnő is nagyon jó sorozat ha a krimit szereted Heather Wells rejtélyes esetei eddig 3 rész van magyarul imádom
2010. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Te második jó bunkó vagy!
2010. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vanessza200 válasza:
Keress pár szöget és fonalat (vagy cérnát) rajzolj egy formát pl. gyémánt ne legyen kicsi mert akkor nem lesz szép rakd ki a falra a rajzot és a vonalaknál 2 ujjnyi rést hagy ki és üsd be 1 hüvelykujjnyi mélységre és fonalazd be úgy hogy mindegyik szöghöz kötődjön egy másik szöghöz.Minnél sűrűbb annál szebb.ha már megy szavakat is csinálhatsz pl cool.
2015. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Tölts ki néhány tesztet az interneten, meglátod, szórakoztató lesz! Vagy próbálj ki új játékokat a neten pl.:

Howrse

Koyotl

Wauis

My Sunny Resort

My Free Zoo

My Free Agua Zoo

....

2016. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Itt egy pár játék:

Azok jók amiket az előttem lévő írt.

Cicanevelde

kutyanevelde

blood moon

bitefigh

goodgame:fashion,disco,caffe stb.


olvass blogot

írj blogot:blog.hu,blogger.hu,eoldal stb.

gahe.com

1000 online játék

kézműveskedj

2016. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!