Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » 14 éves lányom retteg az...

14 éves lányom retteg az iskolától! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már úgy megy iskolába hogy szinte remeg a félelemtől. Beszéltem vele, azt mondta fél a feleléstől meg a röpdolgozatoktól. Pedig mindig készül. Néha annyira fél, hogy még hajnali 3-kor is tanul...meg egész délután. Mit tehetnék annak érdekében hogy ez változzon?

2015. márc. 10. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7.válaszoló vagyok:

Egyik osztálytársam Waldorf suliba járt, azt mondta jó volt, de annyi pénzt nem ért. A mostani iskolába jobban érzi magát :)

2015. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7.válaszoló vagyok

Nem Budapesti, hanem Kecskméti vagyok

2015. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, Kecskeméti
2015. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, 2,5 hónapig jártam abba a suliba. Igazi versenyistálló volt. Anya átvitt egy másikba, itt azóta is minden rendben, nagyon szeretem. :)
2015. márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Zárasd intézetbe, megfelelési kényszeres a kérdés alanya és csak egy élettelen antiszociális gépezet lesz, úgy mint a legtöbb mai fiatal. Az összeset be kéne zárni, tisztelet kivétel, alig akad. Ezek miatt nem fognak a mai dolgozók nyugdíjat kapni, nem (csak) a mostani politikus brigád miatt.
2015. márc. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy azért stesszes, mert előfordult már hogy rossz jegyek miatt büntetted meg korábban, akár évekkel ezelőtt is? Nem támadásból kérdezem, de valószínűleg nyomás alatt érzi magát. Lehet hogy az iskolában piszkálják a rossz jegyei miatt, vagy a tanárok miatt feszült... Valami kiváltja belőle a megfelelési kényszert és feszültséget, ezt kell megtalálni, mert nagyon fiatal még ahhoz hogy stesszes életet éljen...

Később a "nagybetűs életben" még nehezebb lesz neki helyt állni, ha már 14 évesen sem tudja élvezni az életet...

2015. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A Waldorf iskola erre tényleg jó. Kicsit drága de megéri. Sokan úgy jöttek át a mi sulinkba, hogy mindentől féltek, és nagyon zárkózottak voltak és egy fél év után rá se lehetett ismerni.
2015. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!