Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan kezelik nálatok, ha a...

Hogyan kezelik nálatok, ha a tanár beteg?

Figyelt kérdés

Kisfiam most kezdte az iskolát, első osztályban javarészt az osztályfőnökkel vannak, na már most a tanárnő nagyon beteg, mégsem marad otthon, mondván nem megoldott és ma is csak annyit mondott, mikor másik anyuka szóvátette, hogy ő sem jókedvéből van itt LÁZASAN.

Alig áll a lábán, szörnyen köhög, konkrétan már ugat. Így ül a gyerekekkel egy tanteremben, fiam is mondja, hogy egész órán teát iszik, köhög vagy az orrát fújja.


Nem hiszem el, hogy ennek így kell lennie…..


ma 17:53
 1/7 babyboom567 ***** válasza:
94%
Nyilván nem kell.DE ez van,nincs ember.Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán még van valamennyi tanár.És nem bántás,komolyan kérdezem, szerinted tényleg ott akar lenni lázasan/ilyen betegen?
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, természetesen, ahogy senki sem, de nehogy már normális legyen, hogy szétfertőz közel 30 kisgyereket!
ma 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
1es, mert neked jól esne a tanár miatt táppénzre menni a beteg gyerekeddel?
ma 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 babyboom567 ***** válasza:
85%

3-as válaszoló, nem a tanár miatt ,hanem a rendszer miatt kell táppénzre mennie a szülőknek, akik gyerekét lefertőzi a betegen is muszájból jelenlévő tanár.Nem a tanár akar dögrováson is bent lenni, hanem nincs EMBER még felügyeletre sem, nemhogy tanítani.

Kérdező! nem,nem normális, menjetek az igazgatóhoz/tankerülethez,hogy oldják meg a helyettesítést.

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Amíg bemennek betegen nem is lesz változás, szóval ne, ne menjen be betegen, ha rá lesznek kényszerítve megoldják, mert felügyelet nélkül nem lehetnek. Saját magukkal csesznek ki többek között. Meg persze a szülővel aki aztán lehet szépen táppénzen miatta, mert beteg gyerekkel nem mész be dolgozni akkor sem, ha te is ugyanolyan fontos munkát végzel, vagy még fontosabbat.
ma 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit.


Amúgy, nem tudom, szerintem nálunk annyira nem érzékelhető a tanárhiány, de szerintem ez már egy olyan eset, amikor igenis kénytelenek lennének pótolni/máshogy megoldani, egyrészt a beteg embernek is nagyon rossz és lehetnek komolyabb szövődményei a későbbiekben, másrészt kidől az egész osztály miatta, hát az sem normális.

ma 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusként írom hogy nem helyes hogy a tanár ennyire betegen jár be dolgozni. Aki beteg lázas az maradjon otthon. Ha gyerek ha felnőtt. Az iskola ha rákényszerül igenis oldja meg ez a vezetőség dolga. NEM elvárható hogy valaki full betegen dolgozzon. Arról nem beszélve hogy egy fülledt osztályteremben valóban könnyű mindenkit összefertozni.
ma 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!