Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Àltalànos iskola elsôbe...

Àltalànos iskola elsôbe meddig tart egy tanítàsi nap?

Figyelt kérdés

Tudom ez iskolànkènt eltèrô lehet de mègis kapok egy kèpet róla.

A te gyermekednek meddig tart ( tartott) egy tanítàsi nap?



#Általànos iskola elsô
júl. 12. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Alsóban elvileg kötelező a napközi. Szóval négyig. Azonban attól is függ, hogy milyen suliba jár, tagozatos, vagy nem. Ezért tényleg nem lehet fixen válaszolni. Lányomnak pl elsőben heti 3x volt hat, 2x öt órája ( ha jól emlékszem, de ez nem fix, lehet, hogy fordítva). Napköziben pedig még eljárt szakkörökre is. Ha jól tudom, akkor minden osztálytársa bent volt 4-ig.
júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az lemaradt, hogy vannak iskolaotthonos sulik is, ott nem opció, hogy elviszed délután, ugyanis 4-ig órák vannak.
júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nàlunk elhozható tanítàs utàn a gyerek ha elôre jelzed fôleg ha valamilyen fejlesztèsre viszem, nàlunk a logopedia lenne ezèrt is a dèlelötti tanítàs vège èrdekel
júl. 12. 17:57
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Eddig sehol sem hallottam, hogy 5óránál kevesebb lenne, szóval felénk annak 12:35-kor van vége. Azonban egy másik suli meg nem 8-kor kezd, hanem 3/4 8-kor ott még előbb végeznek. A legtisztább, ha megnézed a suli honlapján a csengetési rendet. ( régen 10 percesek voltak a szünetek, már ez is változott)
júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk fél 1 és fél 2 között változó. Gyógytorna és logopédia miatt hozzuk el mi is. Egyéb napokon 4-ig van.
júl. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 12-re vége volt a tanításnak, fél egy körül végeztek az ebéddel.
júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
4ig kötelező, nálunk csak nagyon nyomós indokkal lehet elhozni, igazgatói engedéllyel. Minden nap 5 órájuk volt, 1kor végeztek az ebéddel
júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni, nálunk 15:45, de iskolaotthonos.
júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A délelőtti tanítás ebéddel együtt kb. 1-ig tartott nálunk.

Év elején kell engedélyt kérni az igazgatótól, ha minden héten el szeretnénk vinni du. 4 óra előtt.

júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7:45-15:45-ig. Napköziotthonos oktatás, délután is van tanóra.
júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!