Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos gyereknek új...

Első osztályos gyereknek új vagy használt táskát vettetek?

Figyelt kérdés
júl. 3. 11:02
1 2
 11/16 babyboom567 ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem 1 gyerekem van, csórók is vagyok,kb mindent használtan veszünk,de új táskát vettem neki(másfél éve erre spórolok).De igazából ami szerintem gáz, hogyha valakinek 2 gyereke van,és az egyik érdemel új táskát(2x is),akkor a másik miért nem?Nekem a pofám leszakadna.
júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 babyboom567 ***** válasza:
82%

Különben meg,én egy nagyon visszahúzódó csendes belátó gyerek voltam, ezt is hoztam magammal felnőtt koromra,és a mai napig nem tudom levetkőzni.Anyám mindig mindenen spórolt(pedig nem voltunk szegények).És én beláttam, hogy jó az ami még működik,nem szakadt stbstb,nem hisztiztem vagy valami, de belül mindig vágytam volna valami olyanra ami pont a szívem vágya.

Mondok példát,amikor a gyerekem megszületett anyukám garmadával hordta ide a turis cuccokat.És tök jó.És a szívem szakadt meg mikor különben meg megláttam a boltba azt a plédet/akármit ami a legjobban tetszett, de mi a f@szért vegyem meg pl egy 17. plédnek vagy egy 80. bodynak.

Jah és már tavasszal mondta,hogy turkál táskát a gyereknek, én meg mondtam neki, hogy a F@SZT!

Szóval persze, a kislány azt mondja,hogy tetszik a nővére táskája,de vajon csak belátó/visszahúzódó,és belül vágyna másra?

júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Végül rendeltünk egy újat, ő választotta.

Én nem pontoztam le senkit.

júl. 4. 18:22
 14/16 anonim ***** válasza:
65%
Újat veszünk majd. Rendelni nem merek, az lesz a jó amit ő felvehet hogy kényelmes-e. A herlitzes táskák elvileg a legjobbak.
júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Neked nem mindegy?
júl. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen egyetértek 5-öskével!

"Azért az mérföldkő az életében"

Természetesen a kiválasztásban "kicsit" irányítanék!

júl. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!