Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos gyereknek új...

Első osztályos gyereknek új vagy használt táskát vettetek?

Figyelt kérdés
júl. 3. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Újat.
júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 babyboom567 ***** válasza:
100%
újat
júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Új és most megy 3. osztályba, még most is jó. Gyanítom, felsőre kell majd cserélnünk.
júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Bizományiba vettem, de tiszta új volt, olcsóbban kijöttem.
júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Elég csóró vagyok, semmi bajom pl.a használt ruhákkal, de azért elsősnek nem vennék használt táskát. Azért az mérföldkő az életében. Legyen új, amilyet szeretne. Meg az nem is olyan dolog, ami hirtelen jön. 6 év alatt csak van idő összespórolni egy új táskákra. Inkább a saját cuccaimon spórolnék, mint a gyerekemén.
júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Újat. Nekem rossz volt, hogy anno a testvéremét kaptam meg. Kopott volt, fiús.
júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

A nagynak újat, a kicsi pedig megörökölte az akkor harmadikos nővérétől.

A kicsinek is újat akartam venni, mert én is úgy voltam vele, hogy ez fontos, de csak hétfőn és pénteken használták (semmit nem hoznak haza hétközben), így felesleges lett volna.

Megbeszéltük, hogy 3-ik jó ez és akkor választ magának újat.


Egyébként makulátlan állapotban van és kifejezetten szereti, hogy a nővérétől örökölte.

júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A nagynak újat vettem, viszont ő második félévre kinőtte. Ők mindig minden cuccot hazahotak.

A kicsinek vettem egy újszerű használtat, viszont ők nem hoznak haza semmit. Elgondolkoztam, hogy lehet újat kellene venni, hiszen ez tényleg egy mérföldkő az életében.

júl. 3. 15:24
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Újat, de én egyébként sem veszek használt cuccokat.
júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Aki használtat írt miért van lepontozva? Miért kell lenézni azokat, akiknek nem telik esetleg erre is a számtalan egyéb kiadás mellett?
júl. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!