Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jelenleg gyeden vagyok fiammal...

Jelenleg gyeden vagyok fiammal aki ebbe a honapba 1 eves. Gyed mellett teljes munkaidobe lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Iden augusztusba fog szuletni a masik baba.valoszinu hogy aug.kozepe korul mert programozott csaszar lesz.addig is par honapot szeretnek dolgozni
2017. febr. 6. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Így van.
2017. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy visszamenoleg mennyi ideig lehet kerni a tp t?most 12 hetes vok.ha 2 hettel visszamenoleg az is valami
2017. febr. 8. 14:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg nem lehet kérni tp-t. Így is örülj hogy a munkahelyed nem ragaszkodik ahhoz, hogy 30 nappal előtte jelentsd be a fizetés nélküli megszakitását, mert akkor még tolódna egy hónappal.
2017. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ertem.koszi
2017. febr. 8. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!