Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az első gyed-et mikor kapom...

Az első gyed-et mikor kapom meg, ha lejárt a tgyás, és a munkahelyem elintézett időben minden papírt?

Figyelt kérdés

csak kíváncsi vagyok, hogy az oep tempó kényelmes, vagy bibi van, és jobb lenne érdeklődnöm a pénztárnál.


nov.közepéig még járt a tgyás, azt megkaptam dec. elején, de a másik fele nem érkezett a számlámra.


2013. dec. 12. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, a munkáltatód mikor intézte a dolgokat. Nekem jó egy hónappal a tgyás lejárta előtt be kellett vinnem a papírokat a munkáltatómhoz és így folyamatos volt az ellátásom.

Vagyis kb. 1 hónap az ügyintézés.

2013. dec. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is így csináltam. Szept. 15-ig járt a Tgyás, és én már augusztus közepén vittem a papírt a munkáltatótól (nem kifizetőhely) az OEPhez, és így folyamatos volt.

Október elején egyszerre kaptam a fél havi tgyást, és fél havi gyedet.

2013. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!