Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyesen vagyok kisfiam születés...

Gyesen vagyok kisfiam születése òta. Ha gyes alatt születne a tesò jogosult lennék más folyòsításra?

Figyelt kérdés
Most màsfél éves a kisfiunk.Pròbálkozni szeretnénk a tesòval.Még gyes alatt tervezzük a születésèt.
2013. okt. 16. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Csaladipótlékon,és egyszeri anyaságin kívül semmire.1 gyes fog járni.
2013. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. okt. 16. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Egyszerre 2 juttatás nem lehetséges.De azt megteheted,hogy lemondod a gyest és akkor igényelheted a picire a gyed-et.
2013. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az első gyerekkel nem vagy jogosult gyedre, a másodikkal sem leszel.

Vagy új szabály van érvényben?

2013. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyes,két családi és egyszeri anyasági,ezek fognak járni,persze igényelni kell majd mindent újra.
2013. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha születése óta gyesen vagy, nyilván nem volt előtte (elég) munkaviszonyod, így biztos nem kaphatsz gyedet, amíg nem mész el dolgozni, nem is értem, hogy gondoltad. Természetesen két gyes sem jár.
2013. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!