Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Emelt családit megkapta mindenki?

Salhajni kérdése:

Emelt családit megkapta mindenki?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Mindenki rendesen megkapta a családi pótlékot?

4 gyermekem van , csak a sima családi jött meg ,az anyasági és a 2 tartós beteg gyermekemre semmi. Nincs tartozásom , tehát a bank nem von,közel 40 ezerrel kaptam kevesebbet!Bármelyik számot hívom , nem lehet elérni őket!


2013. okt. 2. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi már nem kaptunk emelt családit ebben a hónapban. Nem lehet, hogy tőletek is megvonták?
2013. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megkaptam a kislányom után, ő autista, így jár az emelt csp! De rengeteg más betegség után megvonták. Nálatok is ez lehet!
2013. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok ! Nem , nem vonták meg , súlyos beteg mindkettő , és az anyságim sem járt le ,azt sem kaptam. Hívtam az Államkincstárat , de ott folyton foglalt , de a telefonközpontos az mondta nem mondhat csak annyit , hogy valami hiba történt , valaki többet ,van aki kevesebbet kapott, egésznap égnek a vonalak.
2013. okt. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!