Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kapott már valaki gyest meg...

Kapott már valaki gyest meg családit, vagy csak unokatesóm hazudott, hogy ő már megkapta?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utalnak hamarabb. 3-an mindenki szamlajan rajta lesz a penz.
2013. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Huncut az unokatesód!
2013. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kaphatott. De azt nem értem hogy minek kamuzik ilyet 27 én szerdán....érted, még péntekre mondta volna akkor azt mondom jóvan még hihető is talán (volt már ilyen régen hogy ünnep előtt megkaptuk) de SZERDÁN ugyan minek utaltak volna,??
2013. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az unokatesod nagyott hazudott,csak egy hét mulva lesz a számlán .
2013. márc. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
uncsitesód hazudott, majd jövőhét kedden utalnak, szerdán fogod megkapni!
2013. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem utalnak előbb..

nem értem uncsitesódat, hogy ennek mi értelme...??

2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az unokatesó a huncut, hanem a kérdező, mert ha így teszi fel a kérdést, nem esnek 100-an neki, hogy olvassa el a MÁK honlapját, hogy 3-án kerül a számlára a pénz. ;)
2013. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem így,hogy ne essenek nekem!Tényleg mondta unokatesóm,hogy neki rajta volt tegnap.De nem tudom ennek mi értelme volt :(
2013. márc. 28. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!