Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Meg van-e így a két évem?

Meg van-e így a két évem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most számolgatom, hogy meg van-e a két évem, hogy már jogosult vagyok-e a 60%-os táppénzre, mert már nem sokáig bírom sajnos a munkát.


2011.07.26-2011.09.30.: 4 órás munkaviszony

2011.10.01. Mindenszentek

2011.11.02-től folyamatosan 8 órás munkaviszonyom van.

Ahogy én számolom elvileg ugye meg van a 2 év folyamatos mert 30 napnál hosszabb megszakítás pont nem volt a két munkaviszony között, ami ráadásul egy munkahelyen volt.

Segítenétek? Előre is köszönöm


2013. szept. 14. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, mivel október 31 napos, így ha 1-én már nem volt munkád (az mindegy, hogy mindenszentek) és utána november 2-án kezdtél, akkor az már nem folyamatos. NOvember 2-án lesz meg a folyamatos 2 év.
2013. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de ha ez ugyanaz a munkahely, akkor abban az egy hónapban miért nem volt jogviszonyod?
2013. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

4órás pénztáros voltam, csak sajnos leépítés volt és az úgymond "legfrissebbeket" küldték el, köztünk engem is.

Novemberben felszabadult egy hely másik pozícióban és nagyon szerették volna hogy menjek vissza. Hát így lett a megszakítás :(

2013. szept. 14. 21:22
 4/5 anonim ***** válasza:
ó, hát ez kár :( viszont így sajna novemberig várnod kell :(
2013. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sose esett ki a munka a kezemből, de azért már kicsit pihiztem volna :( főleg hogy egész nap leülni se tudunk..

köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!