Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kiir a hazi orvos is addig...

Kiir a hazi orvos is addig amig nem megyek ujra a nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
voltam nogyogyasznal minden oke a babaval 6. heten vagyok, viszon en gyarban dolgozom 3 muszakban es eleg nehez meg a muanyag szagatol felfordul a gyomrom. azt mondta a nogyogyasz beteget ir ha nem megy, de van meg ľ hetem a kovetkezo idopontig.
2013. szept. 5. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakorvosi javaslat nelkul 7 napra irhat ki (naptari nap hetvegevel egyutt, nem munkanap!).
2013. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is gyárban dolgoztam 3 műszakban és az is műanyag gyár volt. :) Engem ide-oda küldtek hogy ez ir ki meg az ir ki táppénzre. Elsőnek a háziorvos írt ki majd a nőgyógyi. Csak annyi hogy a háziorvos nem a kilences kódot irja rá hanem a nyolcast. Aztán átvettek a terhesgondolzóba. Legalábbis nálam igy volt.

Boldog Babavárást. :) 35 hkm

2013. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is gyárban dolgoztam.Grafitos gumival.Az elsőnél a dokim azonnal kiírt,a másodiknál már a háziorvos írt ki,de a nőgyógyász írt neki egy kérést!
2013. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!