Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2013. decemberében fogok...

2013. decemberében fogok szülni és szeretném kivenni az évi szabadságomat, mennyi nap jár abban az esetben ha nem fogok tudni dolgozni végig és táppénzre kell mennem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg időarányosan lehet kivenni a szabadságot. Viszont ha tudod, hogy táppénzről már nem fogsz visszamenni dolgozni, ki szokták adni év végig az összeset. Neked is jobb, mert mégis teljes fizut kapsz. A cégnek is jobb, mert ha visszatérsz dolgozni, kevesebb felgyülemlett szabit kell majd kiadni. Kérdezz rá a hr-eseteknél, hogy nálatok hogy szokás.
2013. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tavaly voltam hasonlóan. igaz én majdnem év vége felé vettem ki a bent maradt szabijaimat. én úgy csináltam hogy be mentem az irodába megkérdezni hogy ki e vehetem és a táppénz előtt vettem ki jól is jártam :) szeptemberben vettem ki októbertől vagyok itthon.
2013. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kiveheted az összes ez évi szabidat. Én egy nagyjábóli számítást végeztem, és először a betegszabijaimat vettem ki, utána mentem táppénzre, ami tartott a szülésig, onnan tgyás
2013. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a válaszokat!
2013. júl. 29. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!