Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Abban szeretnék segítséget...

Abban szeretnék segítséget hogy hogyan lehetséges az hogy 3 hétre vissza kell mennem dolgozni amikor tudtommal a szülést megelőzően a 2 év alatt kell lennie 365 napnak!?

Figyelt kérdés

2011 nov.18ától 2012 aug.26ig volt munka viszonyom

majd 2013.01.14től ami most is fenn áll csak juni 25től táppénzen vagyok.

így akkor elvileg meg kellene lenni a 365 napnak, szerintetek mért kell vissza mennem ?



2013. júl. 26. 19:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi neked is , de már kiderül nem ezekkel a feltételekkel van gond, ha esetleg valaki erre jár és tudna még egy kicsit segiteni megköszönném. Azért kellene vissza mennem pár hétre dolgozni mert a ledolgozott munka napjaim után csak ugyan annyi táppénzt vehetek igénybe , tehát 5és fél hónapot, ami dec. 14-én járna le, de volt egy kis gubanc a tp-es papirommal igy elvileg van 5 nap tp-em amit nem kell már ledolgoznom, igy az hozzáadva dec. 19. De, ha megigénylem a tgyást szülés elött 28 nappal, ami dec.23-a akkor elvileg rendezve lenne az a pár hét ha jól okoskodtam ki!?? És az a maradék négy nap lehetne szabadság!?
2013. júl. 29. 18:21
 12/12 A kérdező kommentje:
Ja és január 20-ra vagyok kiirva , ez lemaradt :)
2013. júl. 29. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!