Igényelhetek valamilyen segélyt, amíg a 3. babám meg nem születik?

Figyelt kérdés
7 hetes terhes vagyok, és csak 1,5 hónapja dolgozom az új munkahelyemen, de mivel ez elég nehéz, nem fogom tudni folytatni. Táppénz nem megoldható. A kisebbik gyermekem után kapom a GYES-t. Igényelhetek valamilyen támogatást? (mert nem hiszem, hogy lenne olyan munkáltató, aki februárig alkalmazna, nagy szerencse is kell, hogy szezonális munkát találjak, amit terhesen is tudnék végezni).
2013. júl. 13. 11:14
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves 23.o9 es válaszoló: jól látod a helyzetünket. 4,5 év után akartam volna visszamenni a régi munkahelyemre, de oda már nem vettek vissza. Szerencsére nem kellett sokat keresnem, mert adódott ez a 4 órás állás. A 3. babát nem terveztük, de jött (fogamzásgátló tabletta szedése mellett !!! ). Most épp tanfolyamot járok, és kb. a baba születése előtt vizsgázok, és azt otthon tudom majd végezni, tehát biztosítani tudjuk a 3 gyermek felnevelését (szerényen ugyan, de nem fognak nélkülözni, kedves kételkedő válaszoló). Ezért kellene csupán erre a néhány hónapra valami átmeneti anyagi támogatás. Köszönöm a segítő ,objektív és előítéletmentes válaszokat!
2013. júl. 14. 08:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!