Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogy számolják a tgyást és...

Hogy számolják a tgyást és gyedet?

Figyelt kérdés
Ha új helyemen 2 hónapot dolgozok és utána betegállományba megyek majd onnan megyek szülni akkor hogy számolják? Volt előtte is munkaviszonyom aztán munkanélkülin voltam, de folyamatos volt nem volt kihagyás közte.

2013. júl. 9. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előző évi átlagkereseted alapján fogják számolni. És ahhoz jogosult legyél az elmúlt 2 évben lenned kell legalább 365 nap biztosítottságodnak.
2013. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Biztosított vagyok munkanélküli alatt is, nem? De akkor az előző munkahelyem béréből számolják majd? Nem értem hogy van :(

Volt egy munkahelyem gyes alatt megszűnt majd munkanélküli 3 hónap és most az új munkahelyemen dolgozok két hónapot és kiírnak betegácsiba terhesség alatt akkor még az előző munkahelyem bére alapján számolnak? Mert az már több mint 3 éve volt de a gyes alapján nem számolhatnak, vagy a most bejelentett bérem alapján?

2013. júl. 10. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!