Mikor kapom vajon a gyest?

Figyelt kérdés
2 hónapja igényeltem meg, már 2x telefonáltam, azt mondták bent van minden hozzá, majd feldolgozzák...stb. Azóta sem kaptam semmit. Más is járt így?
2013. jún. 26. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Én májusban igényeltem, nem emlékszem pontosan mikor, talán május 2. hetében. Május 31-től kértem, mert a lányom május 30-án töltötte a kettőt. Múlthét csütörtökön jött postán a határozat, hogy elfogadták az igénylést. Kíváncsi leszek jövőhéten kedden rajta lesz-e a számlán!
2013. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én a székesfehérvári MÁK-ban igényeltem, nem tudom számít-e, hogy hol igényeljük. Nekem egyszer azt mondták a Kormányhivatalban, hogy sokkal gyorsabb, ha bemegyek a MÁK ügyfélszolgálatára, mintha náluk igényelem vagy ügyfélkapun keresztül!
2013. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a debreceni MÁK-nál igényeltem. Nekem is mondták már időközben, hogy személyesen gyorsabb lett volna, de én postán küldtem el az igényt. Még ma sem kaptam semmit....
2013. júl. 1. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ma még nincs a számlán, ma utalják a családikat és a gyest, azok holnap kerülnek a számlákra. Ha határozatot megkaptad már, akkor elvileg holnap kell a számládra kerüljön a gyes, ha még nem kaptál határozatot, akkor szerintem még várnod kell.
2013. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!