Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon 1 hónap miatt csökkentik...

MysticAngel kérdése:

Vajon 1 hónap miatt csökkentik a hitelkeretet? Vagy csak akkor ha több hónapon keresztül megy rá kevesebb pénz? A kövi hónapba már a rendes fizetést kapom.

Figyelt kérdés
3 hetet táppénzen voltam amit már nem a cég fizet az otpnél a hitelkeretem van.Most jóval kevesebb fizetést kapok mint megszokott.

2012. dec. 5. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha automatikus hitelbiralat van a szamladon, akkor esetleg.
2012. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg csökkentik, mert az elmúlt három havi jövedelmed átlaga alapján számítják. Szóval azzal számolj, hogy 3 hónapig annyival csökkentett hitelkereted lehet.
2012. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos.Attól függ mennyi időnként bírálják felül a hitelkereteket,én Raiffeisenes vagyok,itt 6havonta van felülvizsgálat,de tp miatt még sosem csökkent a hitelkeretem,sőt itthon vagyok a 16hónapos lányommal(jelenleg Gyeden)és a hitelkeretem nem csökkent,pedig fele annyit kapok mint amennyi a fizum volt.
2012. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!