Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az újságkihordás?

Milyen az újságkihordás?

Figyelt kérdés
15 éves vok és egy nyarat szeretnék azzal tölteni reggelente h újságot hordok mert kell a pénz.(reklám újságot) Egy hónapba mennyit kapok. Megéri egy nyáron keresztül? Két és fél hónap.

2012. jún. 11. 16:26
 1/2 A kérdező kommentje:
"egy hónapba mennyit kapok." elnézést ott kérdőjel van :D
2012. jún. 11. 16:28
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt hogy egy ingyenes pesti lapot hordtam ki, nem volt fix bér, hanem úgy volt megadva hogy bizonyos területen minden házba kellett vinnem és egy nagyobb területért kaptam 7000 Ft-ot egy kisebbért 6000Ft-ot. Ezt Budán kellett hordozgatnom háát nem volt egy álom meló mert fel le a baromi meredek utcákban, úgy hogy nálam volt 40 kiló újság nem egy álom.Viszont annyival könnyítettem a dolgomat hogy volt ott egy konditerem ahova berakhattam megőrzésre, cserébe kiszórtam a szórólapjaikat is, így mindig csak 2 szatyornyi meg egy hátitáskányi volt nálam. Kemény volt lejártam a lábamat is de átlagban olyan 1300 Ft os órabérre jöttem ki.Az meg hogy megéri-e szubjektív...attól függ mire kell a pénz és mennyi, mondjuk az írási stílusodon változtatnék, mert inkább vesznek fel valaki olyat aki normálisan le tudja írni hogy hány éves etc...Még annyit hogy az ilyen melóknál rengeteg az átb*szás,akik kihordatják veled, utána pedig többet nem tudsz vele beszélni..szerencsére nálam ez nem fordulhatott elő, mert ismertem a megbízót.
2012. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!