Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi gyes-gyedre számíthatok...

Mennyi gyes-gyedre számíthatok így?

Figyelt kérdés
Jelenleg 118.000-re vagyok bejelentve a munkahelyemen.(napi 6 óra.Ez a főállásom.A mellékállásom az heti 4 óra.Szolnom kell a főállásomnak,h lombikban veszek részt,az tuti h ki fognak rugni.így mennyi pénzre számíthatok,ha elvesztem a főállásom?
2013. jún. 4. 19:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
az a baj h meddőségibe csak akkor adják ki a papírt h védett vagyok ha elkezdődik a szurizás.De mivel asszisztens vagyok orvosnál nincs helyettesem,ha hirtelen eltünők akkor abból botrány lenne.Ezért vacilálok.Az előző lombiknál megcsináltam.Annyira ideges volt h e miatt is lehet h nem sikerült.Köszönöm nektek!
2013. jún. 7. 09:32
 12/12 anonim ***** válasza:
Orvos mellett dolgozol és egyből kirúgna ha bejelentenéd, hogy lombikba kezdtek? Hát kedves orvos lehet. Mielőtt felmondnál, próbálj vele beszélni, mert lehet csak te gondolod úgy hogy nem értenék meg ezt a munkahelyeden.
2013. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!