Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ti belemennétek abba, hogy a...

Ti belemennétek abba, hogy a párotok maradjon otthon a babával és ti visszamenjetek dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 17:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%

4-es vagyok. Igen közös döntés, ez egyértelmű. De hiába keresnék én félmilliót munkával és a párom lenne gyeden, ha nem tudná a háztartást ellátni, még mosni és takarítani menne neki, de főzni tuti nem, nem tud főzni. Na, meg nem tudom hogy menne neki pl. egy 6 hónapossal a háztartás ellátása is. Nem beszélve arról, hogy szerintem a gyerekem bébiételen élne, csak ha nem enné meg, akkor jönne a probléma, párom nem tudna neki főzni, egyáltalán nem tudja, mit mikortól ehet egy baba és szerintem ez őt nem is érdekli. Egyébként tuti, hogy az anyósomnál lennének egész nap, de ennyi erővel a párom is dolgozhatna és anyósomnál lenne a gyerek, csak nem szeretném, ha anyósom nevelné a gyerekem, na meg pl. anyósom szerint már 1 év alatti baba is ehet már pl. epret és tejet. Tehát ilyen szempontból nem lennék nyugodt, folyton arra gondolnék, épp mit csinál a gyerekkel.

Tehát az én párom nem tudná ellátni a gyereket, azt meg nem szeretném, hogy minden nap az anyjánál legyen a babám.

2013. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!