Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ti belemennétek abba, hogy a...

Ti belemennétek abba, hogy a párotok maradjon otthon a babával és ti visszamenjetek dolgozni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha ez lenne a legjobb megoldás, akkor igen.
2013. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyagi okokból is legkorábban 6 hónapos korában, addig jár a tygás ami lényegében annyi, mint a fizetés.


Ha amiatt, mert a férjem is szeretne ihhon lenni, akkor úgy 1-1,5 éves korától.

2013. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Válalnám igen de csak ha kicsit nagyobb lenne a picúr , mert szoptatni úgye kell .
2013. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha anyagilag jobban járnánk és tudnám hogy a páromnak is menne a babázás, mint pl. hozzátáplálás kezdeti nehézségei, akkor igen. De valóban csak a tgyás lejárta után mehet az apa gyedre, illetve az apa is mehet tgyásra az új jogszabály szerint, de csak akkor, ha az anya elhunyt, illetve egészségügyi okokból nem tudja ellátni a babát és ezt orvossal tudja igazolni.
2013. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
nem
2013. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk felmerült, hogy a párom is maradjon otthon mikor már nem szopik a gyerek, az ok pedig, hogy ő is át akarja élni a babával otthonlét érzést. Még csak most várjuk a babánkat, szóval nem tudom hogy alakul, de én benne lennék. (Nekem rugalmas a munkahelyem szerencsére.) Persze ebben az esetben a házi munka nagy része is az övé lenne.
2013. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát mi gondolkodunk ezen. Ha ő dolgozik, keres 109 ezret. Ha én dolgozok, akkor meg 300-tól felfelé...
2013. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen én szeretném is, nem a pénz miatt hanem az ő gyereke is és hadd élvezze ő is, így 1. éves kora után ő marad itthon vele 1. évet
2013. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én örömmel venném, és szerintem ő is. Az a probléma, hogy én sokkal kevesebbet keresek. Ha nem így lenne, simán mennék vissza dolgozni, hadd babázzon apa is! :)
2013. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha az apa nem menne bele, hogy anyuka maradjon otthon. Nem beleegyezés kell hanem közös döntés.
2013. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!