Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tartósan beteg gyermek után...

Tartósan beteg gyermek után igényelhető gyesről bővebb információt tudna irni nekem valaki?

Figyelt kérdés
valahol hallottam,hogy ilyen esetben,(a fiam aztmás)akár 8 éves koráig is igényelhetem a gyest.Ha igaz,akkor ezt hol lehet elintézni,illetve milyen papirok kellenek hozzá?Ezt is az orvosa állitja ki neki,úgy,mint az emelt családihoz?Ez is meg van szigoritva,vagy ez nincs?
2013. máj. 18. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
pont az asztmára járó gyest,csp szigorították meg.Csak akkor jár ha az állandó gyógyszeri mellett is állandóan befullad,és kórházba is kerül.Illetve állítólag annak is utána járnak,hogy rendesen ki van-e váltva a gyerek gyógyszere,hányszor beteg.Erre a két BNO kódra az asztmánál nem veszikel a pénzeket:J45.0,J45.9
2013. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor ha a doki kitölti a fiamnak a papirt,akkor az a gyesre is vonatkozik majd hogy tovább kaphassa?3éves a fiam pár hét múlva,tehát ugye megszűnik eleve.De most fogunk menni kontroll vizsgálatra,és lehet kitölti a papirokat neki.
2013. máj. 18. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Pont az asztma az, aminél nincs kikötve a súlyosság, csak a hülye orvosok nem tudják értelmezni a törvényt.

Keresd meg a jogszabályt, ami mellett csillag van, ahhoz oda van írva, milyen légzésfunkció alatt jár. Az asztmánál nincs ilyen kikötés, csak próbált a szakmai kollégium belepofázni, de nem írhatják felül a törvényt. Ennyi


egyébként 10 éves korig jár, nem nyolcig.

2013. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.Igen,azt nem tudtam pontosan 8 vagy 10 éves korig jár.Na mindegy,az a legbiztosabb ha rákérdezek a dokitól,úgyis viszem vissza nemsokára.én nem vagyok tisztába ezekkel a törvényekkel.
2013. máj. 18. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok,ezt találtam


[link]

2013. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezt is



[link]

2013. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocsi,ezt


[link]

2013. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor ezek szerint megint megvan az esély hogy megkapjuk.
2013. máj. 18. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
remélem ,megkapjátok :),és azt is hamar kinövi,és nem lesz rá szükség
2013. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi!Én is nagyon remélem....nála nemrég derült ki,van 3 állandó gyógyszere,+spray.Sajnos én is asztmás vagyok,nekem 4 gyógyszert kell szedni+szükség esetén spray... :S
2013. máj. 18. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!