Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Július 25-én szültem a kislány...

Feri7776 kérdése:

Július 25-én szültem a kislányomat Most 19-én sikerült elindítanom a gyest,családit,anyasági támogatást Visszamenőleg is kapok ha minden igaz... Kb mennyire számíthatok?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 23:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ne tévesszen meg a Feri név😂 a párom fiókja
tegnapelőtt 23:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Passz. Én augusztus 20-án szültem és most kaptam valami 88ezret. Fogalmam sincs, hogy jön ki. Anyasági 60, családi nekem 13700, a GYES meg gondolom, csak részarányosan jár. De nem úgy van, hogy a családit egyben adják augusztus-szeptember hónapra?🤔
tegnapelőtt 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Július:

1xi anyasági: 64.125Ft

7napra a családi (feltételezve, hogy első gyerek)2755Ft körül.

7napra a gyes:5792Ft


Augusztus:

családi:12.200

gyes: 25.650Ft


Szeptember: ugyan az.

Viszont a szeptemberi családit elvileg megkapod most, a gyes viszont utólagos, tehát majd októberben.

tegnap 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!