Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Fenyegethet elküldés terhesség...

Fenyegethet elküldés terhesség miatt?

Figyelt kérdés
Munkaerő kölcsönző cég által dolgozom egy gyárban több mint 1 éve viszont terhes lettem . Így fenyegethet-e elküldés engem vagy ugyanúgy vonatkozik a közvetítő cégre is hogy nem mondhat fel ? ( terhesség korai szakaszában vagyok viszont a munkaköröm nem teszi lehetővé hogy terhesen dolgozhassak ) Orvosi papírom van a terhességről 6 hétben vagyok jelenleg

jún. 18. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szia.pont ezen vagyok tul :). Szoltam a cegnek ahol dolgoztam hogy nem megyek tappenzen leszek innentol mondtam rendben nem sokara visszajeleznek hogyan tovabb. 2 het mulva hivott a kolcsonzoceg hogy visszamondtak a szerzodest nem keri a ceg a munkamat.. kerdeztem toluk hogy mondtak e hogy babat varok es tappenzen vagyok? Mondtak hogy nem menjek be szamoljak de de a szerzodesem megmarad. Igy is van :) kapom a tappenzt :)
jún. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Írásba jelentsd be hogy legyen nyoma hogy jelezted
jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasod a munkaerő kolcsonzo ceggel kötött szerződésed, és még lesz a válasz.

Amúgy fenyegetni bárkit bármivel lehet

jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha jól tudom csak akkor, ha határozott idejű szerződésed van. Más esetben nem küldhet el a közvetítő cég. Nézd meg mi áll a szerződésedben.
jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Könyörgöm legalább a lényeget írnád le...

Határozott idejű szerződéssel dolgozol? Ha igen mióta és mikor jár le? VAGY

Napi bejelentéssel?

Mi van a szerződésedben???

Ezek nélkül hogyan vársz választ?

jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5!

Határozatlan idejű a munkaszerződésem .

jún. 18. 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is kölcsönzőcegnel voltam. Nem rúghat ki, ugyanis határozatlan idejű a szerződésed. És ha 1 éve náluk vagy akár holnap mehetsz to-re.
jún. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!