Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A gyermekápolási táppénz...

A gyermekápolási táppénz ilyenkor hogy van?

Figyelt kérdés

Kislányom augusztusban lesz 6 éves.

Ugye 6 éves korig 84 nap jár rá, de 6 éves kor felett már drasztikusan lecsökken 28 napra.

Ilyenkor hogy van? A 84 napból arányosítanak 7 havit és a 28-ból 5 havit?

Vagy augusztus után bukjuk, amit nem vettünk ki a 84 napból?


jún. 17. 19:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolso,nem sajnos,allandoan tp en vagyok es a haziorvos beleirja a hetveget is es fogy a gyáp. Ki volt ez az idiota,aki ezt kitalalra,h szabadnapon is adni kell??
jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21, csak az orvosod kretén. Lehetősége lenne pénteken lezárni, hétfőn újra elindítani.
jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22%
Utolso nem lehetym egyazon betegseggel kiirni utana,ha lezarja. Akkor ki kell talalni egy masik betegseget, ami eleg atlatszo (tp csalas)es nem is csinalja igy. Ed egy betegseggel felvaltva se lehetunk, hogy felet a ferjem,felet en. 1 szulonek kell vegigvinnk 1 betegseget...
jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Nálunk gond nélkül ment, hogy egy betegséggel felét én, felét a férjem legyen.

Először azt hittem én is, hogy nem lehet, de belegondolva sokszor nem is lehet máshogy. Kislányomnak pár éve eltört a karja, hetekig gipszben volt. Igaz, akkor nem dolgoztam, de ha dolgoztam volna, annyi táppénzt nem tolerált volna a főnököm.

jún. 29. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!