Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ezeket mind egyszerre kapjuk...

Ezeket mind egyszerre kapjuk egy hónapban szülés után?

Figyelt kérdés
A GYED, CSED, GYES és családi pótlék egyszerre jár?
máj. 9. 09:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni, mielőtt megérkeztek volna a válaszok kiírtam még egy kommentet.
máj. 9. 15:03
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

A csed, gyed, gyes közül egy gyerekre csak 1-et vehetsz fel egyszerre.


De ha az első kettőre nem vagy jogosult, akkor gyes jár végig (szüléstől 3 éves koráig a kicsinek). Szerintem ezt nézte be a szomszéd.


Vagy ha az anya nem jogosult, de az apa igen mondjuk gyedre, akkor az elején az anya kap gyest, utána mehet az apa gyedre (és az anya dolgozni vagy az apa dolgozik+gyed, anya után meg fizetik a tb-t), a 3. évben meg az anya megy gyesre.

máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha az ismerősöd mindenféle baromságot összehord akkor te felteszel hetente 20 kérdést , hogy bebizonyítsd. Legközelebb engedd el.
máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A csedet és a gyedet igényelheted egy nyomtatványon, de nem jár egyszerre, csak egymás után, ahogy többen is írták. Csak annyi, hogy nem kell üjra igényelni.
máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%

Persze a szomszéd... hát hogyne.

Kár hogy nincs IQ-hoz kötve a gyermekvállalás.

máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Szociálpedagogusként nem igazán érzem magam hülyének. De legyen neked igazad, te így az interneten keresztül biztosan látod, hogy más környezetében mi folyik. Azért mert valamit nem ismerünk vagy valamivel nem találkoztunk az nem azt jelenti, hogy nem lehet valós.
máj. 14. 14:56
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem érzed, de a kérdésed szerint mégis az vagy. Hogy járna már egy gyerekre egyszerre ennyi minden. Józan ész....
máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Írtam fentebb, hogy az agyhalott suomszédom okoskodik folyamatosan és voltam bent személyesen a Mák-nál!

Menjél már máshova kötekedni nem fogok egy fotelhuszárnak magyarázkodni, aki még olvasni sem tud. Józan ész....

máj. 14. 18:01
 19/20 anonim ***** válasza:
És ezt is megmutatod neki , hogy "agyhalott szomszédom"? 😅
máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bementèl személyesen a MÀK-hoz, hogy leràzd a szomszédod? Szociálpszichológuskènt csak úgy tudod leszerelni? 🤦
máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!