Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem érkezett meg a családi?

Nem érkezett meg a családi?

Figyelt kérdés
Augusztus vegen szuletett a babam. Szeptember elejen meg is igenyeltem a csaladit. Mostanra vartam a szeptemberivel egyutt viszont nekem nem erkezett meg (otp). Van valaki hasonlo helyzetben?

2020. okt. 2. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

2.-a van. Röviden ennyit tudok hozzáfűzni.


A családi pótlék utólag kerül folyósításra az igénylő által megjelölt fizetési számlára (bankszámlára/folyószámlára), vagy lakcímére.

Amennyiben fizetési számlára kéri az ellátást folyósítani akkor hamarabb megkapja az ellátást, mert az ellátást számlára utalás esetében a tárgyhónapot követő hónap 3. napjáig, lakcímre történő utalás esetében a tárgyhónapot követő hónap 10. napjáig kell folyósítani. Ezen időpontig kell az ellátást elutalni, tehát ez nem azt jelenti, hogy eddig az igénylő meg is kapja azt.

2020. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Első válaszoló utolsó mondatában ott a megoldás, ha ma folyósították is az majd csak hétfőn kerül először a számlámra.
2020. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kaptam ma szintén OTP! Számlásoknak ma rajta volt.

Valahol elakadt az igénylésed szerintem!

2020. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kaptam ma. Erste bank
2020. okt. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig online inteztem masnap kaptam is az emailt, hogy elfogadtak a kerelmem. Ha hetfon se jon akkor telefonalok a mak nak. Koszonom szepen mindenkinek ment a pipa
2020. okt. 2. 19:35
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a táppénzem ragadt be így


Elfelejtett valaki egy pipát megnyomni...



Viszont ilyenkor ú

2020. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is online igényeltem, OTP, tegnap jött meg.
2020. okt. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most néztem meg, higy lenaradt a vége



Viszont ugyanúgy 8 nap átfutássak utaltak..

2020. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!