Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » Fogzás lenne? Szerintetek?

Fogzás lenne? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kétévesemnek van egy rágcsája, ami egy rongyra van rárögzítve, még anno vettem neki, de igazából nem igazán használta, leszámítva, hogy vele alszik. Tegnap viszont észrevettem, hogy megrágta. Most ugye elvileg ez erre is való, de nem hiszem, hogy ebben a korban. Ne akartam elvenni, mert vele alszik hosszú ideje, de féltem, hogy lerág belőle. Azelőtt a vizes üvegét kellett elvennem, mert lerágott a szívószál végéből (éjszaka van nála üveg mindig, ha megszomjazna). Na de mikor elvettem tőle az említett rágókát, kapott egy másikat, egy kisállatot, amin ugyancsak van rágóka, de a keményebb. Azt is sikerült megrágnia. Úgyhogy ma elvettem azt is, pontosabban addig, míg leszedtem a rágókát. Nem sírt se semmi, csak kereste rajta, mikor visszaadtam neki. Nem volt gond igazából soha a fogzással. Több ilyen rágókát vettem neki anno, de kapott is. Használva alig voltak. Szerintetek jöhet a foga hátul, hogy így elkezdett rágni? Amúgy az ágyban csinálja csak. Vagy unatkozik csak? Mint írtam, nem volt egy panasz sem, mikor elvettem. Természetesen van nyuszija és más alvós játéka is még az ágyban, nem maradt anélkül.


júl. 25. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány foga van?
júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!