Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Fogzás » A fogzási fájdalom befolyásolh...

A fogzási fájdalom befolyásolhatja a mozgásfejlődést?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy másnak mi a tapasztalata. Kisfiamat nagyon megviseli a fogzás. 9 hónapos, kúszik de még nem mászik. 4 foga van már, úton még kettő. Rágóka, fogínygélek csak rövid ideig segítenek. Fájdalomcsillapítót csak akkor adok neki ha már tényleg semmi más nem válik be. Ha éppen jól van, akkor beindul a felfedezés, odakúszik ahhoz ami érdekli. Múlt héten még gyakorolta a négykézlábra állást mikor kijött a negyedik foga de most már ezt sem csinálja. Próbálok neki segíteni de tényleg nagyon megszenved a fogaival. Orvos, Dévényes szerint még nincs lemaradva, de aggódom mert gyorsan telnek a napok a fogak meg nehezen jönnek… A mozgásra is próbálom ösztönözni de ha fáj neki akkor inkább csak rágcsálgat, vagy rosszabb esetben sír. Nincs már ötletem mivel segítsem hogy ne maradjon le.
jún. 22. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem


Minden gyerekem(4) hamar fogzott



Érdekesmód az a 2 gyerekem, aki nagyon szenvedett, az fejlődött gyorsabban. (10 hónaposan járt az egyik)

Ők fiúk.


Egy gyerekemmel dévényes foglalkozottt többet

Nem kúszott szabályosan, és 10 hónaposan kezdett mászni, ezt szabályosan.


Foggél csak a Dentinox vált be.. “nyalókának” köztesen a Nurodent

jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szakértő, de nem gondolom, hogy befolyásolja, ennyire legalábbis biztosan nem
jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!